تاریخ: ۴:۲۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
نام نویسنده: sobhan

دومین روز انتخابی دعوت به اردو تیم ملی در رده بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ با حضور ۵۲ هوگوپوش از اوزان زوج به پایان رسید و نفرات دعوت شده به اردو معرفی شدند.   به گزارش مازند اسپرت؛از مازندران جواد امیری، محمد گلیج، محمد حسن پلنگ افکن، مرتضی درویش و محمد شیردل باید […]

2دومین روز انتخابی دعوت به اردو تیم ملی در رده بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ با حضور ۵۲ هوگوپوش از اوزان زوج به پایان رسید و نفرات دعوت شده به اردو معرفی شدند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛از مازندران جواد امیری، محمد گلیج، محمد حسن پلنگ افکن، مرتضی درویش و محمد شیردل باید برای پیگیری مبارزات به شیاپ جانگ رفتند که در وزن ۵۸- کیلو جواد امیری و محمد حسین پلنگ افکن از مازندران به شیاپ جانگ رفتند که با برد هر دو هوگوپوش همراه بود، امیری با برد گام نخست به یک چهارم رسید ولی پلنگ افکن در آن سوی جدول رو در روی سید مجتبی کرامتی قرار و ۸-۳ پیروز شد.

در یک چهارم رقابت ها، جواد امیری در یک بازی یک طرفه ۵- صفر رضا یعقوبی را از پیش رو برداشت و محمد حسین پلنگ افکن ۷-۲ از سد مصطفی آقایی گذشت و به نیمه نهایی رسیدند، جایی که هر دو به این فکر میکردند که شاید باید در فینال مقابل هم رقابت کنند.

برای رسیدن به فینال این پیکار امیری در راند طلایی نیما معظمی را مغلوب خود کرد ولی پلنگ افکن در یک بازی دیدنی علی رقم تلاش فراوان ۲-۱ بازی را به هادی تیران واگذار کرد،بالاخرهدر فینال باید یک مازنی ماندگار می شد شاید این نتیجه ای بود که پلنگ افکن انتخاب کرده بود. جواد امیری تکواندوکار خوب استان در گام آخر ۹-۴ تیران را شکست داد و در اردو ماند.

با پایان نخستین انتخابی ورود به اردو تیم ملی علی پاکدین در وزن ۷۴- کیلوگرم، جواد امیری در وزن ۵۸- کیلوگرم و ابوالفضل یعقوبی در ۶۳- کیلوگرم از مازندران به اردو راه یافتند، همچنین امیر حسین ساسان از سوی کادر فنی به عنوان حریف تمرینی در اردو می ماند و اگر نتیجه قابل قبولی داشته باشد فرصت این را دارد تا بتواند برای انتخابی مرحله دوم شانس خود را امتحان کند و بر روی شیاپ جانگ برود.

هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ برعهده نعمت خلیفه بعنوان سرمربی و پیام خانلرخانی بعنوان مربی است. تيم ملي تكواندوي كشورمان در بيست و يكمين دوره مسابقات قهرماني آسيا ۲۰۱۴ كه در ازبكستان برگزار شد با ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و يك مدال برنز بر سكوي قهرماني قاره كهن ايستاد.

پاسخی بگذارید