تاریخ: ۱۸:۳۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
نام نویسنده: sobhan

حدود ۴ هزار ورزشکار از ۴۲ کشور در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی در سال ۲۰۱۸ به رقابت می‌پردازند.   به گزارش مازند اسپرت، قرارداد میزبانی جاکارتا برای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ امروز در مراسم ویژه‌ای به امضا رسید. بازی‌های پاراآسیایی اندونزی سومین دوره‌ای است که برگزار می‌شود. پیش از این بازی‌های پاراآسیایی به میزبانی گوانگجو ۲۰۱۰ و […]

خبرگزاری فارس: حضور 4 هزار ورزشکار در بازی‌های پاراآسیایی 2018 اندونزی

حدود ۴ هزار ورزشکار از ۴۲ کشور در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی در سال ۲۰۱۸ به رقابت می‌پردازند.

 

به گزارش مازند اسپرت، قرارداد میزبانی جاکارتا برای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ امروز در مراسم ویژه‌ای به امضا رسید.

بازی‌های پاراآسیایی اندونزی سومین دوره‌ای است که برگزار می‌شود. پیش از این بازی‌های پاراآسیایی به میزبانی گوانگجو ۲۰۱۰ و اینچئون ۲۰۱۴ برگزار شده بود.

در مجموع ۴ هزار ورزشکار از ۴۲ کشور در این مسابقات شرکت می‌کنند و در واقع غیر از پارالمپیک، این رقابت‌ها بازی‌های مهم و بزرگی برای معلولان به شمار می‌رود.

در مراسم امروز نمایندگان اندونزی از جمله وزرای بهداشت، آموزش و ورزش حضور داشتند.

مجید راشد رئیس پارالمپیک آسیا در این خصوص گفت: این بازی‌ها به عنوان یک رویداد مهم ورزشی عنصر کلیدی در جنبش المپیک آسیا به شمار می‌رود. من از امضای این قرارداد خوشحالم. همچنین از دولت اندونزی به خاطر حمایتشان برای برگزاری این بازی‌ها تشکر می‌کنم.

وی افزود: ما مطمئنیم این بازی‌ها نه تنها در جنبش المپیک تاثیر می‌گذارند بلکه میراثی از درک روشن برای مردم ناتوان به جا می‌گذارد./فارس

پاسخی بگذارید