تاریخ: ۱۸:۲۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
نام نویسنده: sobhan

علی پروین و بهرام افشارزاده قبل از برگزاری دیدار یادبود مرحوم همایون بهزادی و رضا احدی با عادل فردوسی‌پور شوخی‌های جالبی کردند.   به گزارش مازند اسپرت تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در دیداری به مناسبت یادبود مرحوم همایون بهزادی و رضا احدی به مصاف تیم رسانه ورزش است. این مسابقه از ساعت ۱۲ و […]

خبرگزاری فارس: شوخی های افشارزاده با فردوسی‌پور/ خوش‌وبش طاهری با پروین

علی پروین و بهرام افشارزاده قبل از برگزاری دیدار یادبود مرحوم همایون بهزادی و رضا احدی با عادل فردوسی‌پور شوخی‌های جالبی کردند.

 

به گزارش مازند اسپرت تیم فوتبال منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در دیداری به مناسبت یادبود مرحوم همایون بهزادی و رضا احدی به مصاف تیم رسانه ورزش است. این مسابقه از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و در نهایت این بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید.

* پیشکسوتانی مثل علی پروین، حسن روشن، محمد پنجعلی، احمدرضا عابدزاده، حمید درخشان، رحیم یوسفی، بیژن طاهری، جواد زرینچه، حسین عبدی، فرشاد پیوس، ایوب اصغرخانی، بهروز سلطانی، ناصر محمدخانی، مرتضی فنونی‌زاده، محمدحسن انصاری‌فرد، پرویز برومند و … در مسابقه امروز حضور داشتند.

* فرزند همایون بهزادی و مرحوم رضا احدی در مسابقه امروز حاضر شدند.

* تعدادی از بچه های مدارس فوتبال همراه با تعدادی نوجوان و نونهال مدرسه‌ای همراه با معلمان خانم خود در ورزشگاه حاضر شدند و این بازی را از نزدیک نظاره کردند. قبل از شروع بازی بهرام افشارزاده و علی پروین با عادل فردوسی‌پور شوخی‌های جالبی می‌کردند که توجه حاضران را جلب کرد.

* در نیمه اول داور برای تیم منتخب پیشکسوتان دو پنالتی گرفت که این مسئله با اعتراض اعضای تیم رسانه ورزش همراه شد.

* در نیمه اول بازی کاپیتان تیم منتخب پیشکسوتان محمد پنجعلی بود که پس از تعویض او حمید درخشان بازوبند تیم منتخب پیشکسوتان را بر دست بست.

* حدود ۱۵۰ نفر بازی امروز را مشاهده کردند.

* قبل از شروع بازی حاضران به احترام مرحوم احدی و مرحوم بهزادی یک دقیقه سکوت کردند.

* تعدادی از پیشکسوتان که مدتی بود یکدیگر را ندیده‌اند قبل از انجام بازی به ذکر خاطرات گذشته مشغول شدند.

* اعضای هر دو تیم در جایگاه مخصوصی که در نظر گرفته شده بود به یاد بهزادی و احدی دسته‌ای گل گذاشتند.

* یکی از لیدرهای فوتبال ایران روی سکوها مشغول هدایت نوجوانان حاضر روی سکوها برای تشویق دو تیم بود که فریادهای او باعث جلب توجه حاضران و خنده آنها شده بود.

* تعدادی از خانم‌هایی که در ورزشگاه حضور داشتند به جایگاه VIP رفتند تا بازی را بدون مشکل نظاره کنند.

* علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هم در اواسط نیمه دوم به ورزشگاه آمد و با علی پروین به خوش و بش پرداخت.

* موسی سلامت جانباز طرفدار پرسپولیس در این بازی در ورزشگاه حضور داشت./فارس

پاسخی بگذارید