تاریخ: ۱۸:۱۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
نام نویسنده: sobhan

به پیشنهاد لوزانو و موافقت فدراسیون، آندرس مربی بدنساز تیم ملی والیبال کشورمان شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه هشتم اسفندماه تمرینات خود را برای کسب آمادگی به منظور حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آغاز کرد. به پیشنهاد رائول لوزانو و […]

خبرگزاری فارس: مربی بدنساز تیم ملی والیبال انتخاب شد

به پیشنهاد لوزانو و موافقت فدراسیون، آندرس مربی بدنساز تیم ملی والیبال کشورمان شد.

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه هشتم اسفندماه تمرینات خود را برای کسب آمادگی به منظور حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو آغاز کرد.

به پیشنهاد رائول لوزانو و موافقت فدراسیون والیبال آندرس اسپر ادواردو، مربی بدنساز آرژانتینی از فروردین ماه سال آینده همزمان با آغاز اردوی تیم ملی الف و ب وارد تهران می‌شود و کار خود را رسماً با فدراسیون والیبال ایران آغاز می‌کند.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال درباره برنامه‌های این مربی بدنساز گفت: با وجود اینکه همکاری ما رسماً از سال آینده آغاز می‌شود، اسپر از هفته قبل برنامه‌های بدنسازی خود را برای سیچلو ارسال کرده است و با نظارت یک مربی بدنساز ایرانی این برنامه‌ها اجرا می‌شود.

وی تاکید کرد: برای اجرای بهتر برنامه‌ها از مهدی هاشمی مربی بدنساز تیم سایپا خواستیم تا با حضور در تمرینات بر اجرای هرچه دقیق‌تر برنامه بدنسازی نظارت داشته باشد و به تیم کمک کند.

تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک با تیم های استرالیا، ژاپن، چین، فرانسه، لهستان، ونزوئلا و کانادا رقابت کند. سه تیم برتر و بهترین تیم آسیایی این رقابت ها سهمیه حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب می‌کنند./فارس

پاسخی بگذارید