تاریخ: ۶:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی فوتبال مکزیک با پیروزی ۳-۱ مقابل جامائیکا، برای سومین بار در چهار دوره اخیر مسابقات گلدکاپ به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها رسید. به گزارش مازند اسپرت:تیم‌های ملی فوتبال مکزیک و جامائیکا بامداد امروز (دوشنبه) در فینال گلدکاپ در ورزشگاه «لینکولن فاینانشیال فیلد» شهر فیلادلفیا از ایالت پنسیلوانیای آمریکا به مصاف هم رفتند تا […]

تیم ملی فوتبال مکزیک با پیروزی ۳-۱ مقابل جامائیکا، برای سومین بار در چهار دوره اخیر مسابقات گلدکاپ به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها رسید.

به گزارش مازند اسپرت:تیم‌های ملی فوتبال مکزیک و جامائیکا بامداد امروز (دوشنبه) در فینال گلدکاپ در ورزشگاه «لینکولن فاینانشیال فیلد» شهر فیلادلفیا از ایالت پنسیلوانیای آمریکا به مصاف هم رفتند تا قهرمان سیزدهمین دوره این رقابت‌ها مشخص شود.

مکزیک، پرافتخارترین تیم مسابقات فوتبال قهرمانی آمریکای شمالی، مرکزی و حوزه دریای کارائیب موفق شد این بازی را با نتیجه ۳ بر یک به سود خود پایان ببرد تا هفتمین قهرمانی خود در این تورنمنت و مجموعاً دهمین عنوان قهرمانی‌اش در رقابت‌های گلدکاپ را جشن بگیرد.

شاگردان میگل هررا در این بازی توسط خوسه آندرس کواردادو (۳۱)، خسوس مانوئل کورونا (۴۷) و اوریب پرالتا (۶۱) به گل رسیدند و تنها گل جامائیکا را هم ماتوکس در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند.

از سال ۱۹۹۱ که مسابقات گلدکاپ راه‌اندازی شده است مکزیک هفت بار به قهرمانی رسیده و آمریکا با پنج عنوان قهرمانی در مکان دوم پرافتخارترین تیم‌های این رقابت‌ها جای دارد.

پیش از این دیدار هم در بازی رده‌بندی تیم پاناما در ضربات پنالتی بر آمریکا غلبه کرده و به عنوان سومی رسیده بود.  

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید