تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
نام نویسنده: sobhan

تیم‌های ملی تنیس زیر ۱۴ سال کشورمان برای حضور در رقابت‌های پیش مقدماتی گروه جهانی فردا راهی سریلانکا می‌شوند.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در حالی تیم‌های ملی زیر ۱۴ سال کشورمان در مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی شرکت می‌کنند که با برگزاری آخرین مرحله اردوی آماده سازی فردا (۱۲ […]

خبرگزاری فارس: تیم‌های ملی تنیس راهی سریلانکا می‌شوند

تیم‌های ملی تنیس زیر ۱۴ سال کشورمان برای حضور در رقابت‌های پیش مقدماتی گروه جهانی فردا راهی سریلانکا می‌شوند.

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در حالی تیم‌های ملی زیر ۱۴ سال کشورمان در مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی شرکت می‌کنند که با برگزاری آخرین مرحله اردوی آماده سازی فردا (۱۲ اسفند ماه)  تهران را به مقصد کلمبو ترک می‌کنند.

این مسابقات از ۱۴ لغایت ۲۰ اسفند ماه به میزبانی کلمبو سریلانکا برگزار می‌شود که مهشاد شعیبی از خراسان رضوی، نیلوفر زینال پور از آذربایجان غربی و مهتا خانلو از تهران در بخش دختران و سهراب دگمه چین و محمد عرفان درویش نوری از تهران و رهام عباسی از گیلان در بخش پسران نفرات اعزامی به این بازیها هستند.

در بخش دختران تنیسورهایی از ایران، سنگاپور، فیلیپین، اردن، لبنان، مالدیو، نپال، سریلانکا، تاجیکستان، ترکمنستان و ویتنام و در بخش پسران تنیسورهایی از ایران، قرقیزستان، مالدیو، نپال، عربستان ، سنگاپور، سریلانکا، سوریه ، تاجیکستان ، ویتنام و یمن حضور دارند.

سرپرستی تیم‌های اعزامی بر عهده فرشاد صفتی است و فرشید زیدی و خنو یادگاری نیز هدایت ملی پوشان را بر عهده خواهند داشت./فارس

پاسخی بگذارید