تاریخ: ۱۹:۳۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
نام نویسنده: sobhan

در نشستی با حضور هیات رئیسه فدراسیون هندبال و مدیرعامل بانک صادرات مقرر شد این بانک یک مجموعه ورزشی با استانداردهای بین‌المللی ویژه هندبال و بسکتبال بسازد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، در جلسه‌ای با حضور مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری و عضو هیات رئیسه فدراسیون هندبال، اسماعیل لله‌گانی […]

خبرگزاری فارس: عیدی فدراسیون هندبال به ورزش‌های توپی؛ ساخت سالن بین‌المللی در تهران

در نشستی با حضور هیات رئیسه فدراسیون هندبال و مدیرعامل بانک صادرات مقرر شد این بانک یک مجموعه ورزشی با استانداردهای بین‌المللی ویژه هندبال و بسکتبال بسازد.

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، در جلسه‌ای با حضور مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری و عضو هیات رئیسه فدراسیون هندبال، اسماعیل لله‌گانی مدیرعامل بانک صادرات، سید ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال، محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال، داوود کرمی معاون اقتصادی استاندار تهران، فریبرز واحدی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، هدایت الله جمالی‌پور فرماندار ری مقرر شد قطعه زمین مناسبی در غرب تهران مشخص شود تا بانک صادرات ایران نسبت به ساخت یک مجموعه ورزشی بین‌المللی ویژه هندبال و بسکتبال اقدام کند.

سیدابوالحسن مهدوی، رئیس فدراسیون هندبال با بیان این خبر گفت: هندبال، بسکتبال و والیبال از جمله ورزش های مورد توجه مردم هستند که مسابقات بین المللی فراوان و منظمی دارند با افزایش امکانات این رشته ها، امکان میزبانی رویدادهای مهم بین المللی، قاره ای و جهانی بیشتری فراهم می شود.

مهدوی با بیان این که بر اساس توافق انجام شده در جلسه، فدراسیون هندبال طراحی اولیه را انجام می دهد گفت: به نظر می رسد با همت بانک صادرات در مدت ۲ سال این مجموعه می تواند ساخته شود و مورد بهره برداری قرار گیرد.

رئیس فدراسیون هندبال با تشکر از توجه بانک صادرات به ورزش های توپی به ویژه هندبال گفت: امیدوارم با مکان یابی و اختصاص زمین مناسب از سوی اداره کل راه و شهرسازی، عملیات ساخت این مجموعه توسط بانک صادرات در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسد.

این جلسه صبح دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ در دفتر دکتر بانک در مجموعه نهاد ریاست جمهوری برگزار شد./فارس

پاسخی بگذارید