تاریخ: ۱۹:۱۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
نام نویسنده: sobhan

رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، طی پیامی کسب مدال توسط ملی پوشان ایرانی در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا را به کیهانی تبریک گفت. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، تیم ملی کشورمان در هفتمین دوره رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که در دوحه قطر برگزار شد موفق به کسب ۶ […]

خبرگزاری فارس: تقدیر رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا از فدراسیون ایران

رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، طی پیامی کسب مدال توسط ملی پوشان ایرانی در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا را به کیهانی تبریک گفت.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، تیم ملی کشورمان در هفتمین دوره رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا که در دوحه قطر برگزار شد موفق به کسب ۶ مدال (یک طلا، چهار نقره و یک برنز) شد و همین امر موجب شد “احمد دهلان” رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، ضمن ابراز خرسندی و غرور از حضور ورزشکاران ایرانی در این میدان در پیامی رسیدن به این عناوین را به رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران تبریک گوید.

در بخشی از پیام احمد دهلان خطاب به مجید کیهانی آمده است:

“به عنوان رییس کنفدراسیون آسیا، کسب عناوین در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا را توسط تیم ملی ایران، که روزهای ۱۹ تا ۲۱ فوریه در قطر برگزار شد، از صمیم قلب تبریک می‌گویم و از موفقیت شما و ورزشکارانتان احساس غرور و شادی می‌کنم.

همچنین برای مربیان شما که در حاشیه این مسابقات در کارگاه دانش افزایی حاضر شدند آرزوی موفقیت و بهروزی دارم. قطعا مطالبی که در این کلاس یک روزه برای مربیان ارائه شد به رشد ورزش دوومیدانی و ارتقاء هرچه بیشتر ورزشکاران کمک خواهد کرد./فارس

پاسخی بگذارید