تاریخ: ۱۹:۱۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  رئیس انجمن سپک تاکرا گفت: حضور تیم ملی چین لون در مسابقات آسیایی میانمار بسیار حائز اهمیت بود و حتی تقدیر کنفدراسیون آسیا را هم به همراه داشت.   به گزارش مازند اسپرت سهراب آزاد در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمن‌های ورزشی اظهار داشت: ما برای اولین بار در مسابقات چین لون شرکت […]

 

خبرگزاری فارس: حضور در مسابقات چین‌لون، تقدیر کنفدراسیون آسیا را به همراه داشت/ چشم‌انداز ما بازی‌های آسیایی است

رئیس انجمن سپک تاکرا گفت: حضور تیم ملی چین لون در مسابقات آسیایی میانمار بسیار حائز اهمیت بود و حتی تقدیر کنفدراسیون آسیا را هم به همراه داشت.

 

به گزارش مازند اسپرت سهراب آزاد در گفت و گو با سایت خبری فدراسیون انجمن‌های ورزشی اظهار داشت: ما برای اولین بار در مسابقات چین لون شرکت کردیم و با وجود تجربه بسیار کمی که داشتیم توانستیم در بخش “ایونت یک” به مدال نقره دست پیدا کنیم که این مهم با توجه به اولین حضورمان بسیار راضی کننده و امید بخش بود.

وی اظهار داشت: مصاف با تیم‌های قدرتمند مالزی و سنگاپور نه تنها عیار بالای کار ما را نشان داد بلکه باعث شد که تجربه گرانبهایی در اولین حضور در مسابقات آسیایی به دست بیاوریم و از آنجایی که چین لون به عنوان یکی از رشته‌های زیر مجموعه سپک تاکرا در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور دارد این مدال می‌تواند امیدواری ما را برای کسب موفقیت در اندونزی دوچندان کند.

نایب رئیس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا سطح مسابقات چین لون را بسیار بالا توصیف و تصریح کرد: در دومین دوره مسابقات چین لون قهرمانی آسیا ۱۳ کشور در “۴ ایونت” شرکت کرده بودند و بالطبع سطح فنی و کیفی بازیها بسیار بالا بود.

وی ادامه داد: بنده علاوه بر اینکه هدایت تیم ملی را برعهده داشتم عضو هیات ژوری و یکی از اعضای فنی مسابقات بودم و در تمامی جلسات و برنامه‌ریزی مسابقات حضور داشتم و مدیران سپک تاکرای آسیا از شرکت تیم ایران در این رقابت‌ها بسیار خشنود بودند و از این اقدام انجمن سپک تاکرای ایران تقدیر کردند.

سهراب آزاد از حضور تیم ملی سپک تاکرای ایران در مسابقات آسیایی کره جنوبی در هفته آینده خبر داد و گفت: ۱۸ اسفندماه جاری باید در مسابقات آسیایی کره جنوبی شرکت کنیم و مسلما در مصاف با تیم‌های پرقدرت آسیا و جهان بازی‌های سخت و نفس‌گیری را در پیش خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: چشم انداز ما بازی‌های آسیایی جاکارتا و متعاقب آن بازی‌های ساحلی ویتنام است و با تشکیل تیم ملی زیر ۱۸ سال به فکر جوانگرایی و تقویت زیر ساخت‌های تیم بزرگسالان هستیم و با حمایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی و مدیریت هوشمندانه محمد علیپور نهایت تلاش خود را بگیریم تا بتوانیم در این دو آوردگاه مهم به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.\فارس

پاسخی بگذارید