تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

مدافع صبا گفت: تمام اتفاقات به وجود آمده را طی ۲ روز آینده در مصاحبه‌ای خواهم گفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، امیرحسین صادقی پس از اولین حضورش در تمرین تیم فوتبال صبا اظهار داشت: من به دنبال کسب تجربه هستم تا بتوانم به اندوخته‌هایم اضافه شود. افتخار هم می‌کنم که شاگرد آقای گل جهان شدم […]

مدافع صبا گفت: تمام اتفاقات به وجود آمده را طی ۲ روز آینده در مصاحبه‌ای خواهم گفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، امیرحسین صادقی پس از اولین حضورش در تمرین تیم فوتبال صبا اظهار داشت: من به دنبال کسب تجربه هستم تا بتوانم به اندوخته‌هایم اضافه شود. افتخار هم می‌کنم که شاگرد آقای گل جهان شدم و امیدوارم در کنار دایی بتوانم شرایط بسیار خوبی داشته باشم. امیدوارم بتوانیم در تیم صبا هم افتخارآفرینی کنیم.

وی در مورد اینکه تیم صبا دیر بسته شده و تمرینات خود را آغاز کرده، تصریح کرد: به هر حال این یکی از معضلات لیگ است که تیم‌ها دیر واگذار می‌شوند و این موضوع خوب نیست که امیدوارم با تجربه علی دایی و کمک همه دست‌اندرکاران از جمله مدیرعامل و مسئولان باشگاه بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

مدافع صبا در خصوص رویارویی با استقلال در لیگ برتر گفت: سؤال بعدی.

وی در خصوص مشکلاتی که برای او در جمع آبی‌پوشان به وجود آمد و وی از این تیم جدا شد، تصریح کرد:‌من پس‌فردا تمام صحبت‌های خود را مطرح خواهم کرد و اتفاقاتی که رخ داده را می‌گویم. صحبت‌هایی که نمی‌خواستم انجام دهم اما در مصاحبه‌ای تمام این موارد را می‌گویم که مردم بدانند چه اتفاقی افتاده است.

وی در مورد اینکه آیا این تیم موفق می‌شود یا خیر، گفت: ما آمده‌ایم تا تیم موفق شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید