تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیئت کشتی مازندران از کسب مدال طلای قاسم رضایی کشتی‌گیر فرنگی‌کار کشورمان در جام بین‌المللی پیت لاسینسکی لهستان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ علی‌اصغر ثمربخش با اشاره به درخشش کشتی‌گیر مازندرانی در این تورنمنت، گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی که در شهر ورشو پایتخت لهستان در حال برگزاری است، […]

rezaeiiiرئیس هیئت کشتی مازندران از کسب مدال طلای قاسم رضایی کشتی‌گیر فرنگی‌کار کشورمان در جام بین‌المللی پیت لاسینسکی لهستان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی‌اصغر ثمربخش با اشاره به درخشش کشتی‌گیر مازندرانی در این تورنمنت، گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی که در شهر ورشو پایتخت لهستان در حال برگزاری است، قاسم رضایی نماینده وزن ۹۸ کیلوگرم کشورمان با برتری مقابل تمامی حریفان موفق به مدال طلا شد.

 

وی تصریح کرد: قاسم رضایی برای رسیدن به مدال خوش‌رنگ طلا، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه سه بر صفر پاتریک کاوی از آمریکا را شکست داد، سپس در دور سوم با نتیجه ۱۰ بر صفر میکولا کریسوف از اوکراین را مغلوب کرد.

 

رئیس هیئت کشتی مازندران در ادامه گفت: وی در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه سه بر صفر موسی اولویف از روسیه را شکست داد و در مرحله نیمه‌نهایی نیز با نتیجه شش بر صفر آردو آروسار از استونی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

 

ثمربخش اضافه کرد: رضایی در دیدار نهایی و فینال با برتری مقابل پیتر اوهلر از آلمان صاحب مدال خوش‌رنگ طلا شد.

 

دیروز در کشتی آزاد نیز سه کشتی‌گیر مازندرانی در لهستان در ترکیب تیم ملی موفق به کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز شدند.

پاسخی بگذارید