تاریخ: ۲۰:۳۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران با برتری مقابل کاسپین قزوین موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی استحکام بخشید.عصر امروز تیم خونه به خونه مازندران در ورزشگاه شهدای امیرکلا مقابل کاسپین قزوین به برتری ۳ بر ۱ دست یافت. به گزارش مازند اسپرت؛گل های تیم خونه به خونه را در این دیدار […]

2220000تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران با برتری مقابل کاسپین قزوین موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی استحکام بخشید.عصر امروز تیم خونه به خونه مازندران در ورزشگاه شهدای امیرکلا مقابل کاسپین قزوین به برتری ۳ بر ۱ دست یافت.

به گزارش مازند اسپرت؛گل های تیم خونه به خونه را در این دیدار احسان مهدوی در دقایق ۲۲ و ۲۴ و حسن بابایی در دقیقه ۶۹ به ثمر رساندند و تیم کاسپین نیز در دقیقه ۷۴ به گل دست یافت.

شاگردان مهران برزگر که صعودشان به مرحله دوم رقابت های لیگ یک مسجل شده بود در این دیدار نیز با هدف کسب سه امتیاز وارد میدان شدند و از همان دقایق ابتدایی حملات خود را آغاز کردند تا بالاخره در دقیقه ۲۲ بازی موفق شدند به اولین گل این دیدار دست یابند. مدافعان کاسپین قزوین ضربه کرنر مصطفی هاشمی را به پشت محوطه جریمه تیم خود ارسال کردند و احسان مهدوی هم با یک شوت زیبا و سرکش قفل دروازه این تیم قزوینی را باز کرد.

دو دقیقه بعد باز هم این احسان مهدوی بود که موفق شد گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. مهاجم فرصت طلب خونه به خونه پرتاب اوت بلند محمد قریشی را با یک ضربه سر دقیق و فنی به گل تیمش تبدیل کرد.

در ادامه باز هم این شاگردان مهران برزگر بودند که توپ و میدان را در دست گرفتند ولی حملات مهاجمان خونه به خونه نتیجه ای نداشت تا نیمه اول با همان دو گل مهدوی خاتمه یابد.

در نیمه دوم موقعیت هایی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم تا اینکه در دقیقه ۶۹ شاهد به ثمر رسیدن سومین گل نماینده فوتبال مازندران بودیم. نیما انتظاری ضربه کاشته پشت محوطه جریمه کاسپین را با یک شوت محکم روانه دروازه این تیم کرد تا دفع ناقص دروازبان کاسپین را به دنبال داشته باشد و حسن بابایی با ریباند به موقع خود موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه تیم کاسپین که چیزی برای از دست دادن نداشت و خطر سقوط را احساس می کرد با روی آوردن به یک بازی انتحاری حملات زیادی را روی دروازه خونه به خونه تدارک دید و موقعیت های خوبی نیز نصیب این تیم شد ولی عکس العمل های عالی سید آرمین هاشمی بارها مانع سقوط دروازه خونه به خونه شد تا کاسپینی ها تنها در دقیقه ۷۴ این بازی موفق شوند یکبار توسط حسام حسینی به گل دست یابند و بازی را به شکست ۳ بر ۱ مقابل خونه به خونه مازندران واگذار کنند.

تیم خونه به خونه با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد تا با اختلاف امتیاز فاحش نسبت به سایر تیم ها صعودش به مرحله دوم را مسجل کند.

 

برد خونه به خونه و وتاک در هفته دوازدهم لیگ یک فوتبال امیدهای کشور/پرسپولیس برنده دربی قائمشهر + جدول و سایر نتایج

 

پاسخی بگذارید