تاریخ: ۱۸:۱۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
نام نویسنده: sobhan

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور میزبان کاله جوان محمودآباد است.   به گزارش مازند اسپرت؛تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی پلی اف لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور جهت صعود به لیگ برتر فردا در خانه میزبان کاله جوان محمودآباد است. […]

05تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور میزبان کاله جوان محمودآباد است.

 

به گزارش مازند اسپرت؛تیم سازمان عمران شهرداری ساری در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی پلی اف لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور جهت صعود به لیگ برتر فردا در خانه میزبان کاله جوان محمودآباد است.

این بازی در حضور تماشاگران پرشور ساروی از ساعت ۱۶ در سالن جهان پهلوان سیدرسول حسینی برگزار می‌شود که شاگردان بهزاد محمودی در بازی رفت در خانه کاله جوان موفق شد میزبان خود را سه بر یک شکست دهند و گام نخست را محکم برداشت.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در صورت پیروزی در بازی فردا به مسابقه فینال راه می‌یابد.

همچنین در صورت پیروزی تیم کاله جوان در بازی فردا مقابل عمران شهرداری ساری این مسابقه به دور سوم کشیده خواهد شد که چهارشنبه باید این بازی در محمودآباد تکرار تا چهره یکی از تیم‌های تیم فینالیست مشخص شود.

پاسخی بگذارید