تاریخ: ۱۲:۱۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال جوانان نساجی مازندران از وضعیت بد این تیم در مسابقات لیگ دو کشور در گرگان خبر داد .   علی نجفی سرمربی تیم فوتبال جوانان نساجی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مازند اسپرت ، در خصوص برگزاری مسابقات جوانان کشور در گرگان گفت :مسابقات لیگ جوانان کشور در گرگان در حال برگزاری […]

25252سرمربی تیم فوتبال جوانان نساجی مازندران از وضعیت بد این تیم در مسابقات لیگ دو کشور در گرگان خبر داد .

 

علی نجفی سرمربی تیم فوتبال جوانان نساجی در گفتگویی کوتاه با خبرنگار مازند اسپرت ، در خصوص برگزاری مسابقات جوانان کشور در گرگان گفت :مسابقات لیگ جوانان کشور در گرگان در حال برگزاری است و ما هم تا به اینجا از دو بازی ای که برگزار کرده ایم دو امتیاز کسب کرده ایم .

وی ادامه داد : در دو بازی انجام شده ما در برابر تیم میزبان یعنی تیم امید گرگان و تیم ایلیای بابل قرار گرفتیم و در هر دو دیدار به تساوی بدون گل دست یافتیم . ما سه بازی دیگر در این رقابت ها داریم که در صورت موفقیت در این سه دیدار بخت خوبی برای صعود از این رقابت ها خواهیم داشت .

این مربی ضمن گلایه شدید از مسئولین باشگاه نساجی اظهار داشت : ما سه بازی دیگر در این رقابت ها داریم اما مشکلات شدید مالی در این چند روزه خیلی ما را اذیت کرده است و از مسئولین باشگاه توقع داریم سراغی از ما در این شهر غریب بگیرند .

وی افزود : هزینه خورد و خوراک بازیکنان و عوامل تیم در سه بازی باقی مانده زیاد خواهد شد و ما هم از پس این هزینه ها بر نخواهیم آمد و شاید این مشکلات سبب شود بر خلاف میل باطنی از حصور در ادامه این رقابت ها منصرف شویم و به قائمشهر برگردیم .

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان گفت : توقع داشتیم وقتی در این مسابقات شرکت میکنیم از همه نظر مورد حمایت قرار بگیریم ولی متاسفانه اینطور نشد و ما مجبوریم بخاطر این مشکلات امروز گرگان را به مقصد قائمشهر ترک کنیم .

پاسخی بگذارید