تاریخ: ۱۱:۳۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: از جایگاه سومی راضی نیستم چون سال گذشته هم همین مقام را کسب کرده بودیم. به گزارش مازند اسپرت رضوان باقری سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس درباره کسب عنوان سومی مسابقات سوپرلیگ اظهار داشت: خوشحالم که بازیکنانم توانستند خودشان را نشان دهنده. هرچه به آنها گفتم در زمین اجرا […]

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: از جایگاه سومی راضی نیستم چون سال گذشته هم همین مقام را کسب کرده بودیم.

خبرگزاری فارس: باقری: از جایگاهی که کسب کردیم راضی نیستم/ تیم را برای مقامی بهتر از سومی بسته بودیم

به گزارش مازند اسپرت رضوان باقری سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس درباره کسب عنوان سومی مسابقات سوپرلیگ اظهار داشت: خوشحالم که بازیکنانم توانستند خودشان را نشان دهنده. هرچه به آنها گفتم در زمین اجرا کردند به همین دلیلی از عملکرد بازیکنانم راضی هستم اما از جایگاهی که به دست آورده‌ایم خیر.

وی افزود: سال گذشته هم در رده سوم قرار گرفتیم. به همین دلیل امسال تیم را برای بهتر بودن بسته‌ام اما مشکلاتی پیش آمد که نتوانستیم جایگاه بهتری داشته باشیم امیدوارم این مشکلات برای سال آینده حل شود. 

باقری درباره سطح بازی مسابقات خاطرنشان کرد: سطح این بازی‌ها بسیار بالا بود. امیدوارم از شهرداری بندرعباس هم بازیکنانی به تیم ملی دعوت شوند چون شایستگی آن را دارند.

سرمربی شهرداری بندرعباس درباره تیم ذوب‌آهن هم گفت: ذوب‌آهن تیم یک دست و خوبی است. فیلم بازی‌های این تیم را دیده‌ بودم. به همین دلیل برنامه‌هایم براساس آن چیده شده بود.

باقری در پایان درباره اینکه از بازیکنان خارجی‌تان راضی بودید یا خیر؟ یادآور شد: خوب بودند اما باید بهتر از این بازی می‌کردند. ما دو بازیکن از مکزیک و صربستان داشتیم که اگر برای سال آینده اسپانسر داشته باشیم شاید بتوانیم باز هم آنها را جذب کنیم./فارس

پاسخی بگذارید