تاریخ: ۶:۰۸ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

بر اساس خبر یک مجله معتبر رونالدو با عبور از مرز ۲۰۰ میلیون هوادار با اختلاف از مسی پیشی گرفت.   به گزارش مازنداسپرت فعالیت ستاره‌ها در فضای مجازی رویکرد قابل توجهی دارد و در این بین رقابت رونالدو و مسی جذابیت بیشتری نسبت به دیگر ستاره دارد. در آخرین نظر سنجی و بر اساس خبر یکی […]

بر اساس خبر یک مجله معتبر رونالدو با عبور از مرز ۲۰۰ میلیون هوادار با اختلاف از مسی پیشی گرفت.

خبرگزاری فارس: اینجا رونالدو از مسی با اختلاف پیش است!کریستیانو از مرز 200 میلیون هوادار گذشت

  به گزارش مازنداسپرت فعالیت ستاره‌ها در فضای مجازی رویکرد قابل توجهی دارد و در این بین رقابت رونالدو و مسی جذابیت بیشتری نسبت به دیگر ستاره دارد.

در آخرین نظر سنجی و بر اساس خبر یکی از نشریه‌های معتبر جهان که به ستاره‌های سینما هم نگاه ویژه‌ای دارد کریستیانو رونالدو در صفحات اجتماعی هواداران بیشتری نسبت به مسی و دیگر ستارهای NBA و دیگر رشته‌ها کسب کرده است.

بر این اساس رونالدو با عبور از مرز ۲۰۰ میلیون هوادار محبوب‌ترین ورزشکار جهان است و بعد از او مسی با ۱۲۲ میلیون تعقیب کننده در مکان دوم و مایکل جردن، لبرون جیمز و کوبی برایانت در مجموع با ۱۸۰ میلیون هوادار که به صورت مستمر حواشی زندگی آنها را دنبال می‌کنند در جایگاه‌های بعدی حضور دارند.

رونالدو با اشاره به این که پیشنهادات بسیاری برای بازی در فیلم‌های هالیوودی دارد گفت: در حال حاضر پیشنهادات زیادی برای بازیگری به من داده می‌شود ولی مشغله بسیاری دارم و نمی توانم زمانی برای حضور در هالیوود کنار بگذارم اما در آینده نزدیک با یک نقش کوتاه وارد سینما خواهم شد و به مرور فعالیت خود را در عرصه سینما بیشتر خواهم کرد./فارس

پاسخی بگذارید