تاریخ: ۶:۰۷ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

هوگوپوش وزن اولی کشورمان با پیروزی مقابل تمامی رقبایش به مدال طلای وزن ۵۴- کیلوگرم تورنمنت آزاد فجیره دست یافت.   به گزارش مازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از تورنمنت آزاد فجیره (G2) با مبارزات تکواندوکاران دو وزن ۵۴- و ۷۴- کیلوگرم مردان در حال پیگیری است و سیداحمد خسروفر، تکواندوکار […]

هوگوپوش وزن اولی کشورمان با پیروزی مقابل تمامی رقبایش به مدال طلای وزن ۵۴- کیلوگرم تورنمنت آزاد فجیره دست یافت.

خبرگزاری فارس: خسروفر به مدال نقره رسید/هادی پور طلا گرفت

 

به گزارش مازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از تورنمنت آزاد فجیره (G2) با مبارزات تکواندوکاران دو وزن ۵۴- و ۷۴- کیلوگرم مردان در حال پیگیری است و سیداحمد خسروفر، تکواندوکار وزن پنجم کشورمان موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات شد.

او در این رقابت ها پس از یکدور استراحت، «جرجیس کاکوریس» از قبرس را ۵ بر صفر برد، سپس «نورلان مایرزابیف» از قزاقستان را با نتیجه ۸ بر ۳ از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی این مسابقات با شکست ۱۴ بر ۶ دیگر نماینده قزاق ها راهی فینال شد. اما در مرحله پایانی این پیکارها رو در روی «عیسی سیف» از مصر، نایب قهرمان بازیهای آفریقا در سال ۲۰۱۵ قرار گرفت که نتیجه را ۸ بر صفر واگذار کرد و نایب قهرمان شد.

در پایان دومین روز از تورنمنت آزاد فجیره (G2) که در گروه مردان تکواندوکاران دو وزن ۵۴- و ۷۴- کیلوگرم برروی شیاپ چانگ رفتند، آرمین هادی پور، در فینال پیکارهای وزن ۵۴- کیلوگرم با شکست ۹ بر صفر «جک وولی» از ایرلند بر سکوی قهرمانی ایستاد و ۲۰ امتیاز دیگر به اندوخته هایش در رنکینگ المپیکی وزن اول اضافه کرد.

او برای رسیدن به فینال این مسابقات و کسب نشان ارزشمند طلا، پس از یکدور استراحت، به ترتیب نمایندگان هنگ کنگ (۳۵ بر یک)، ازبکستان (۴ بر صفر) و قزاقستان (۱۳ بر یک) را از پیش رو برداشته بود.

فردا (پنجشنبه) و در سومین و آخرین روز این مسابقات تکواندوکاران ۴ وزن ۶۳-، ۶۸-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم برروی شیاپ چانگ می روند که از ایران ابوالفضل یعقوبی در وزن سوم و امید عمیدی در وزن هفتم نمایندگان کشورمان هستند.

هدایت تیم ایران برعهده بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک بعنوان مربی است.

تورنمنت آزاد فجیره امارات G2 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷٫۲ امتیاز برای رنکینگ المپیک تعلق خواهد گرفت.

هدایت تیم ایران برعهده بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهدی بی باک بعنوان مربی است.

تورنمنت آزاد فجیره امارات G2 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷٫۲ امتیاز برای رنکینگ المپیک تعلق خواهد گرفت./فارس

پاسخی بگذارید