تاریخ: ۶:۰۶ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

تیم والیبال بانک سرمایه در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال به سختی از سد ثامن‌الحجج خراسان عبور کرد.   به گزارش مازنداسپرت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با دیدار تیم‌های بانک سرمایه و ثامن‌الحجج خراسان در خانه والیبال تهران پیگیری شد که طی آن تیم میزبان توانست با نتیجه ۳ بر یک حریف خود […]

تیم والیبال بانک سرمایه در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال به سختی از سد ثامن‌الحجج خراسان عبور کرد.

خبرگزاری فارس: بانک سرمایه به سختی ثامن را شکست داد/اشک قوچان‌‌نژاد درآمد

 

به گزارش مازنداسپرت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با دیدار تیم‌های بانک سرمایه و ثامن‌الحجج خراسان در خانه والیبال تهران پیگیری شد که طی آن تیم میزبان توانست با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دهد

در این مسابقه که اعتراض‌های زیادی نسبت به تصمیمات داور می‌شد شاگردان مصطفی کارخانه ست‌‌های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۷ بر ۲۵ به سود خود رقم زدند و تنها ست دوم این بازی را با امتیاز ۲۸ بر ۳۰ به میهمان خود واگذار کردند.

پیش از این دیدار هم تیم پیکان با نتیجه ۳ بر یک شهرداری ارومیه را شکست داده بود. بازی دوم تیم‌های بانک سرمایه و ثامن‌الحجج روز یکشنبه در مشهد برگزار خواهد شد.

در این مسابقه هر دو تیم نسبت به تصمیمات کیوان عابدزاده داور مسابقه اعتراض داشتند که این اعتراض‌ها به اخراج جبار قوچان‌نژاد سرمربی تیم والیبال ثامن‌الحجج ختم شد.

در پایان مسابقه هم بازیکنان و کادر فنی تیم ثامن به داور ناظر و درخشنده رئیس سازمان لیگ به شدت اعتراض کردند.

در این اعتراض‌ها جبار قوچان‌نژاد که چشمانش اشک‌آلود شده بود به شدت اعتراض خود را به ناظران مسابقه اعلام کرد./فارس

پاسخی بگذارید