تاریخ: ۶:۰۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال آیندهون پس از تساوی مقابل اتلتیکومادرید گفت: ما ۱۰ نفره شدیم و به حریف قدرتمند نباختیم پس از این تساوی راضی هستم.   به گزارش مازنداسپرت در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار رفت پی‌اس وی آیندهوون در خانه به مصاف اتلتیکو مادرید رفت که در پایان این دیدار […]

سرمربی تیم فوتبال آیندهون پس از تساوی مقابل اتلتیکومادرید گفت: ما ۱۰ نفره شدیم و به حریف قدرتمند نباختیم پس از این تساوی راضی هستم.

خبرگزاری فارس: کوکو: 10 نفره به یک تیم قدرتمند نباختیم، پس از نتیجه راضی هستم

 

به گزارش مازنداسپرت در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار رفت پی‌اس وی آیندهوون در خانه به مصاف اتلتیکو مادرید رفت که در پایان این دیدار با تساوی بدون گل به تمام شد.

فیلیپ کوکو در پایان این مسابقه گفت: من از نتیجه تساوی مقابل اتلتیکو مادرید راضی هستم چون مقابل این تیم قدرتمند ۱۰ نفره شدیم و در پایان هم نباختیم.

وی ادامه داد: ۱۰ نفره شدن مقابل یک تیم قدرتمند و نباختن برای هر تیمی خوب است و ما در این بخش نتیجه خوبی به دست آوردیم.

کوکو تاکید کرد: حالا باید خودمان را برای بازی برگشت آماده کنیم و باید تلاش کنیم که در خانه حریف یک گل بزنیم. ما همچنان فکر می کنم که آیندهون شانس صعود به مرحله بعدی مسابقات را دارد. اگر چه بازی برگشت برای ما در مادرید مسابقه راحتی نخواهد بود، اما در گذشته نشان داده ایم که می توانیم در خانه حریفان به گل برسیم.اتلتیکو مادرید تیم بسیار خوبی است اما ما برای نباختن در خانه حریف مبارزه خواهیم کرد.

سرمربی هلندی گفت: از نتیجه راضی هستم چون آنها موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به تیم ما داشتند. ما یک موقعیت داشتیم، اما حریف ۳ موقعیت گلزنی داشت بنابراین از این تساوی بدون گل باید راضی باشیم./فارس

پاسخی بگذارید