تاریخ: ۶:۰۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی نماینده اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست خانگی مقابل منچستر سیتی از اشتباهات زیاد شاگردانش ابراز ناراحتی کرد.   به گزارش مازنداسپرت سرجی بروف سرمربی دیناموکیف اوکراین پس از شکست تلخ خانگی مقابل منچستر سیتی با نتیجه ۳ بر یک از اشتباهات زیاد شاگردانش در این دیدار ابراز ناراحتی کرد. سرمربی نماینده اوکراین پس […]

سرمربی نماینده اوکراین در لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست خانگی مقابل منچستر سیتی از اشتباهات زیاد شاگردانش ابراز ناراحتی کرد.

خبرگزاری فارس: ربروف: اشتباهات زیاد در خانه قابل توجیه نیستند

 

به گزارش مازنداسپرت سرجی بروف سرمربی دیناموکیف اوکراین پس از شکست تلخ خانگی مقابل منچستر سیتی با نتیجه ۳ بر یک از اشتباهات زیاد شاگردانش در این دیدار ابراز ناراحتی کرد.

سرمربی نماینده اوکراین پس از این دیدار گفت: ما احساس شکست می کنیم زیرا اشتباهات زیادی را در ورزشگاه خودمان مرتکب شدیم. این همه اشتباه آن هم مقابل منچستر سیتی غیرقابل قبول است.

وی افزود: حریف به خوبی توانست از فضا استفاده کند. ضد حملات خوبی را بر روی دروازه ما ترتیب داد و در نهایت عملکرد خوبی داشت. در حقیقت ما در مقابل یکی از بهترین تیم های کنونی اروپا بازی کردیم و قبل از بازی دیدم که بازیکنانم کمی عصبی هستند زیرا برای اولین در این مرحله قرار گرفتند و این برای آنها آسان نیست.

مهاجم سابق تاتنهام ادامه داد: ما باید درباره این استرس بازیکنان صحبت کنیم زیرا در ورزشگاه خانگی زمانی فرصت گلزنی به حریف می‌دهد و گل دریافت می‌کنند، اعتماد خود را از دست می‌دهند که در این بازی این اتفاق افتاد.

سرمربی دیناموکیف درباره امید به صعود گفت: ما بعد از دریافت گل اول امیدوار بودیم که به بازی برگردیم در نتیجه میدان را به دست گرفتیم و برای خود فرصت هایی مهیا کردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم. ما باید در مقابل با چنین تیمی مواظب ضدحملات برق آسا باشیم. با تمام این وضعیت ما باید در بازی برگشت تمام سعی خود را بکنیم./فارس

پاسخی بگذارید