تاریخ: ۵:۲۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : در روزگاری که حضور افراد سودجو در کنار باشگاه ها زیاد شده است و با باج خواهی از بازیکنان و مربیان قصد جابجا کردن آنها را دارند ، افرادی هم هستند که در کار نقل و انتقالات بازیکنان فعالیت دارند . در این بین با جوانی مواجع شدیم که با سن کم […]

photo 2016 02 24 07 23 51مازند اسپرت : در روزگاری که حضور افراد سودجو در کنار باشگاه ها زیاد شده است و با باج خواهی از بازیکنان و مربیان قصد جابجا کردن آنها را دارند ، افرادی هم هستند که در کار نقل و انتقالات بازیکنان فعالیت دارند . در این بین با جوانی مواجع شدیم که با سن کم کار ایجینتی را انجام میدهد و در کارش موفق نیز بوده است . این جوان  از عشق خودش به فوتبال و علاقه اش به موفقیت جوانان ایرانی میگوید :

 

 

***  بیوگرافی خودتون رو برامون بگید :

امین اسماعیلی هستم،متولد سال ۱۳۶۷ از تهران.

*** چیشد که به این شغل روی اوردی ؟

بنده ۲ سال در کشور گرجستان فوتبال بازی کردم و دروازه بان تیم ملی جوانان ایران بودم و به دلیل اینکه رابطه و دوستان خیلی خوبی که در یکسری کشورها از جمله گرجستان،اوکراین،روسیه،بلاروس،ترکیه،فرانسه،برزیل،آلمان،آذربایجان و ارمنستان به دست آوردم و از سلامت کارم مطمئن شدم علاقه مند به این کار شدم و رو آوردم به این کار

*** قبلا ورزش هم میکردید ؟

شرایط بدنی ام به گونه ای بود که با فوتبال بازی کردن به گفته ی دکترم سلامتی ام به خطر می افتاد،به همین دلیل بر خلاف میل باطنی ام مجبور شدم فوتبال را کنار بگذارم.

*** کار ترانسفر شما با مجور انجام میشه ؟ یعنی مشکلی نیست ؟

بنده در حال حاضر مجوز رسمی برای این کار ندارم،ولی به زودی تا چند روز دیگر به امید خدا مجوز رسمی ام را از فدراسیون فوتبال ایران دریافت میکنم.
*** یکم بیشتر از کار خودتون برای ما بگید ؟ دقیقا چیکارا میکنید ؟

من به جرات میتوانم بگویم که در ایران یکی از سالم ترین ایجت هایی هستم که مستمر و مفید در حال فعالیت در کشور های اروپایی هستم.به گونه ای با هر بازیکنی که کار کرده ام کار را به بهترین شکل و به نحو احسن انجام داده و میدهم.کار بنده هم فقط نقل و انتقال بازیکنان خوب و مستعد ایرانی به لیگ های معتبر اروپایی است.
*** سخت نیست ارتباط گرفتن با کشور های اروپایی ؟

ارتباط با کشور های اروپایی برایم هم سخت است و هم آسان.اما به لطف دوستان فراوانم و مدیر عاملان و مربیان باشگاه ها کار کردن برای من راحت شده است.
***  مشکلات و سختی کار شما در چیست ؟

بالاخره کار من هم خالی از مشکل نیست و مهم ترین مشکل متقاعد کردن بازیکنان ایرانی در سلامت کار من است که در آخر مصاحبه در این باره توضیح کامل میدهم.

*** این کار در ایران اسم بدی داره در حال حاضر ، نظر شما در این مورد چیه ؟

این کار اگر به نحو احسن و در سلامت کامل انجام شود هیچ مشکلی نیست.ولی متاسفانه بعضی از انسان ها که سالم کار نمیکنند و قصد سو استفاده از بازیکنان را دارند اسم و وجهه ی این کار را خراب کرده اند.
*** صحبتی اگه باقی مونده در خدمتیم

من یه توضیح کوچکی در مورد این کار و قوت قلب و اطمینان خاطر بازیکنان ایرانی دارم که میخواهم عرض کنم.در فوتبال ایران خیلی از مربیان و بازیکنان بزرگ هستند که بنده را خیلی خوب میشناسند.از جمله هومن خان افاضلی که انسانی فوق العاده سالم در فوتبال ما است که بنده در حال انجام کار های ترانسفر ایشان در کشور روسیه هستم که البته باعث افتخار من است.عرض بنده و اعتقادم این است که یک ایجنت در صورتی موفق است که همیشه سالم و در سلامت کار انجام بدهد.من تا به حال شاید ۲۰ بازیکن را ترانسفر کرده ام و همه از کار با بنده کاملا راضی بوده اند.ولی متاسفانه بعضی از آدم ها فقط و فقط به فکر منافع خودشان هستند و دروغ گفتن به بازیکن که این کار واقعا غیر منصفانه و دور از رضایت خدا و فوتبالیست است.من به نحو احسن کار ترانسفر بازیکنان را به اروپا انجام میدهم و خدا همیشه از من راضی است و همین برایم کافی.بازیکنان خوب و مستعد ایرانی میتوانند با بنده تماس(۰۹۱۲۴۰۶۶۲۹۱) بگیرند و من به نحو احسن کمکشان میکنم و کارشان در اروپا را امجام میدهم.در نهایت یک تشکر و سپاس ویژه دارم از همسر عزیزم که همیشه به من لطف فراوان داشته و کمکم کرده و به من قوت قلب داده.همچنین تشکر از شما.ممنون

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (1)

  1. حمید

    یا رب نظر تو بر نگردد