تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۵
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت؛ حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران از آحاد مردم به ویژه جامعه بزرگ ورزش استان، جهت حضور باشکوه در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد. آنچه در انتخابات بسیار مهم است، حضور عمومی مردم است، همه باید در انتخابات شرکت کنند، این یک […]

habiiiiibbبه گزارش مازند اسپرت؛ حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران از آحاد مردم به ویژه جامعه بزرگ ورزش استان، جهت حضور باشکوه در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد.

آنچه در انتخابات بسیار مهم است، حضور عمومی مردم است، همه باید در انتخابات شرکت کنند، این یک وظیفه ملی است. (مقام معظم رهبری)

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در آستانه انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: دنیا منتظر حماسه حضور پرشور و گسترده مردم ایران در انتخابات باشد.

 در بخشی از این پیام آمده:
در
آستانه انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شوراى اسلامى هستیم،که نقش و اهمیت انتخابات خبرگان و مجلس شوراى اسلامى بر کسى پوشیده نیست.

 بحمداللَّه هر چه از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامى ما مى‏ گذرد، مردم مسلمان و متعهد کشورمان با اهمیت حضور و نقش تعیین‏ کننده خود در تمامى صحنه‏ هاى انقلاب آشناتر مى‏ شوند، و راز دوام و بقا و استحکام قیام الهى خود را بهتر کشف مى ‏نمایند.
مطمئن هستم که فرزندان ملت که خیر کشور و سربلندی انقلاب و ملت و رفع و دفع تنگنا‌ها و تهدید‌ها را می‌خواهند تلاش خواهند کرد که  چهره‌های مطلوب و توانمند را به مجلس معرفی کنند.

حاصل انقلاب بزرگ، «جمهوری اسلامی» است که در آن مردم صاحب کشور و دارای حق تعیین سرنوشت شناخته شده‌اند و حکومت برآمده از ارادهٔ مردم و دارای حدّ و حدود و مسئول در برابر ملت باید باشد.

مردم ولایت مدار و قهرمان پرور مازندران به ویژه جامعه بزرگ ورزش استان همچون سراسر کشور در روز هفتم اسفند پای صندوق اخذ رای حضور خواهند یافت و حضور پرشور آحاد ملت ایران مشت محکمی بر دهان ابرقدرت ها و دشمنان نظام و انقلاب خواهد بود.

پاسخی بگذارید