تاریخ: ۲۲:۵۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال: برگ برنده دست ماست و سعودی‌ها مجبور به حضور در ایران هستند مازند اسپرت: رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برگ برنده دست ماست و عربستان مجبور به حضور در ایران است.   به گزارش  مازند اسپرت از اصفهان،‌ مهدی تاج امشب در پایان بازی […]

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال:

برگ برنده دست ماست و سعودی‌ها مجبور به حضور در ایران هستند

مازند اسپرت: رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برگ برنده دست ماست و عربستان مجبور به حضور در ایران است.

خبرگزاری فارس: برگ برنده دست ماست و سعودی‌ها مجبور به حضور در ایران هستند

 

به گزارش  مازند اسپرت از اصفهان،‌ مهدی تاج امشب در پایان بازی دو تیم سپاهان و النصر امارات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تصمیم بر آن شده که اگر میزبانی ایران در چند بازی ابتدایی خوب باشد، AFC عربستان را مجبور به بازی در ایران کند.

وی افزود: از سه روز گذشته همه امکانات در اصفهان و تبریز آماده شده است و نماینده سازمان لیگ به شهرها برای بررسی اعزام شدند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بیان داشت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برگ برنده دست ماست و عربستان مجبور به حضور در ایران است.

وی در ادامه در مورد اقدامات متقابل ایران خاطر نشان کرد: آن‌ها در جنگ هستند و از این بابت ما دلیل موجهی برای ادعایمان داریم؛ ما نیز اعتراضاتمان را ارائه کرده‌ایم و در این زمینه کارهای زیاد انجام داده‌ایم.

رسول خوروش سرپرست باشگاه سپاهان نیز در جمع خبرنگاران گفت: میزبانی ما مثل قبل خوب بود و هیچ مشکل و بهانه‌ای وجود ندارد.

وی افزود: بازی خوبی بود و بعد از چند بازی که نتیجه نگرفته بودیم، به پیروزی رسیدیم؛ بازیکنان استرس برد داشتند اما آن‌ها در زمین تمام تلاششان را کردند.

سرپرست باشگاه سپاهان عنوان کرد: در نیمه دوم شانس‌های زیادی داشتیم و در پایان بازی بازیکنان بیشتر با هم پاس کاری می‌کردند.

خوروش درباره گزینه‌های سپاهان در مقابل فشارهای عربستان، چنین توضیح داد: اگر ما را مجبور به بازی در کشور ثالث کنند، کناره‌گیری از مسابقات یکی از گزینه‌های ماست.

پاسخی بگذارید