تاریخ: ۲۰:۰۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۴
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتسال شهروند نکا برابر مبل کریمی البرز تن به شکستی سنگین داد. به گزارش مازند اسپرت، در چارچوب هفته دوازدهم از رقابت های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور عصر سه شنبه ۴ اسفندماه ۹۴ تیم فوتسال شهروند نکا در سالن سردار شهید طوسی این شهر میزبان مبل کریمی البرز بود و در […]

تیم فوتسال شهروند نکا برابر مبل کریمی البرز تن به شکستی سنگین داد.

به گزارش مازند اسپرت، در چارچوب هفته دوازدهم از رقابت های لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور عصر سه شنبه ۴ اسفندماه ۹۴ تیم فوتسال شهروند نکا در سالن سردار شهید طوسی این شهر میزبان مبل کریمی البرز بود و در پایان با نتیجه پرگل ۴ بر یک مغلوب شد.

در این دیدار، علی تسلیمیان تک گل شهروند نکا را به ثمر رساند. برای مبل کریمی نیز الیاس براتی (۲ بار)، حسین مهدوی و جلال جعفرخانلو گلزنی کردند.

اخراج حمید عبادی بازیکن شهروند نکا از زمین مسابقه در نیمه دوم با دریافت دو کارت ظرف کمتر از یک دقیقه، مهم ترین اتفاق قابل ذکر این دیدار بود.

بازیکنان شهروند نکا علیرغم شروع خوب بازی، نتوانستند از چند موقعیت مسلم گلزنی استفاده کنند و در ادامه این میهمان کرجی بود که موفق شد از روی غفلت نکایی ها نهایت استفاده را برده و ۲ گل به ثمر برساند. تلاش میزبان در دقایق باقیمانده راه به جایی نبرد تا این نیمه با برتری ۲ گله مبل کریمی البرز به پایان برسد.

با وجود اینکه شهروند نکا نیمه دوم را با به ثمر رساندن یک گل زودهنگام آغاز کرد و نوید یک بازی خوب را داده بود اما در ادامه و با دریافت گل سوم، نمایشی پر انتقاد داشت و پس از اتخاذ سیستم پاورپلی توسط زرخانلی نه تنها نتوانست اختلاف را کمتر کند بلکه گل چهارم را نیز دریافت کرد.

نکایی ها همچنین از پنالتی نقطه دوم بدست آمده در اواخر بازی نیز استفاده نکردند تا این دیدار با شکست سنگین ۴ بر یک نماینده مازندران به پایان برسد.

زرخانلی ۵ بازی ؛ ۳ امتیاز !

شهروند نکا در حالی تن به این شکست دور از انتظار داد که پس از حضور رضا زرخانلی بعنوان سرمربی این تیم، از ۵ بازی موفق به کسب سه تساوی و دو باخت شده و هنوز رنگ پیروزی را ندیده است.

به گزارش مازند اسپرت، تیم فوتسال شهروند نکا با قبول این شکست ۹ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم جدول رده بندی گروه الف لیگ دسته اول فوتسال کشور قرار گرفت.

نتایج هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور در گروه الف به شرح زیر است:

شهروند نکا یک – مبل کریمی البرز ۴

پاس قوامین تهران ۱۲– شهروندکاشان ۶

استقلال نوین ماهشهر یک – لبنیات ارژن شیراز یک

آتلیه طهران قم ۲ – سن ایچ ساوه یک

پاسخی بگذارید