تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

باشگاه منچسترسیتی همچون بارسلونا علاقه زیادی به جذب پوگبا، ستاره یوونتوس دارد اما هفته گذشته در پست این بازیکن، فابیان دلف از استون ویلا را خریداری کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، دلف به عنوان کاپیتان استون ویلا و پس از چند هفته کشمکش سرانجام با رقم ۸ میلیون یورو به منچسترسیتی پیوست. او که در […]

باشگاه منچسترسیتی همچون بارسلونا علاقه زیادی به جذب پوگبا، ستاره یوونتوس دارد اما هفته گذشته در پست این بازیکن، فابیان دلف از استون ویلا را خریداری کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دلف به عنوان کاپیتان استون ویلا و پس از چند هفته کشمکش سرانجام با رقم ۸ میلیون یورو به منچسترسیتی پیوست.
او که در بازی سیتی مقابل رئال در همان نیمه اول مصدوم شد و ادامه تور پیش فصل تیم جدیدش را از دست داد، در مصاحبه با “Mail On Sunday” و در واکنش به مقایسه شدنش با پل پوگبا گفت:” فکر می کنم بین من و پوگبا تفاوت هایی وجود دارد. شکل بازی ما شبیه به هم نیست. اینکه سیتی پوگبا را می خواهد یا خیر، ارتباطی به پیوستن من به سیتی ندارد. فکر نمی کنم سیتی به این دلیل مرا به خدمت گرفته چون از جذب پوگبا منصرف شده است. من یک هافبک پرانرژی و دونده هستم که به تمام نقاط زمین سرکشی می کنم و معتقدم با پوگبا تفاوت های زیادی دارم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید