تاریخ: ۱۴:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به مصاحبه داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با خبرگزاری تسنیم واکنش نشان داد.     به گزارش “مازنداسپرت“، حجت‌الله بهمنی در پاسخ به صحبت‌های علیرضا فغانی مبنی بر اینکه به دلیل مصاحبه علیه مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ از لیست دعوت شدگان به مراسم برترین‌های لیگ چهاردهم کنار گذاشته […]

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران نسبت به مصاحبه داور بین‌المللی فوتبال کشورمان با خبرگزاری تسنیم واکنش نشان داد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، حجت‌الله بهمنی در پاسخ به صحبت‌های علیرضا فغانی مبنی بر اینکه به دلیل مصاحبه علیه مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ از لیست دعوت شدگان به مراسم برترین‌های لیگ چهاردهم کنار گذاشته شده است، اظهار داشت: از داوران حاضر در لیگ برتر برای شرکت در مراسم برترین‌های لیگ چهاردهم دعوت به عمل نیامده بود.

وی افزود: در این مراسم فقط از ۳ کاندیدای بهترین داور و ۳ کاندیدای بهترین کمک داور که از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ معرفی شده بودند دعوت کردیم.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران خاطرنشان کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران همواره احترام خاصی برای جامعه زحمتکش داوری قائل شده و حامی آنان است. در این مراسم هم برخی از پیشکسوتان داوری حضور داشتند اما این موضوع که آقای فغانی به آن اشاره کرده، نادرست است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید