تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تاثیرگذار سرخپوشان در لیگ چهاردهم توانست عنوان بهترین مهاجم را از آن خود کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، مهدی طارمی که در لیگ چهاردهم برای اولین بار به سطح اول فوتبال ایران پا گذاشت، در حالی اولین بازی های خود را برای تیم علی دایی انجام داد که کمتر کسی نام او را شنیده […]

مهاجم تاثیرگذار سرخپوشان در لیگ چهاردهم توانست عنوان بهترین مهاجم را از آن خود کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مهدی طارمی که در لیگ چهاردهم برای اولین بار به سطح اول فوتبال ایران پا گذاشت، در حالی اولین بازی های خود را برای تیم علی دایی انجام داد که کمتر کسی نام او را شنیده بود، جوان لاغراندام و بی حاشیه ای که از شاهین بوشهر به جمع پرسپولیسی ها آمد و بعد از یک فصل پربار همانطور بی حاشیه ماند.


بازی تاثیرگذار طارمی در دربی تهران و پنالتی چیپ وی در لیگ قهرمانان آسیا و در مقابل النصر عربستان و البته پاس گل پشت پای استثنایی وی در دیدار مقابل لخویا قطر، ماندگارترین تصاویری است که از طارمی در ذهن هواداران سرخ باقی مانده است.

وی اخیرا به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است و توانسته در دو بازی نیز برای تیم کارلوس کی روش به میدان برود. طارمی قبلا نیز در تیم های ملی جوانان و امیدها نیز به میدان رفته بود. ایرانجوان و شاهین بوشهر نیز تیم های این مهاجم جوان و مستعد قبل از پوشیدن پیراهن سرخ بودند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید