تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران حضور هرگونه لیست سیاه در تیم‌ملی را تکذیب کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کواچ سرمربی تیم‌ملی والیبال گفت: باید رقابت های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم و ما باید برای آمادگی و شرکت در رقابت های جهانی نهایت تلاشمان را بکنیم. سرمربی تیم‌ملی در مورد شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک خاطرنشان […]

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران حضور هرگونه لیست سیاه در تیم‌ملی را تکذیب کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کواچ سرمربی تیم‌ملی والیبال گفت: باید رقابت های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم و ما باید برای آمادگی و شرکت در رقابت های جهانی نهایت تلاشمان را بکنیم.

سرمربی تیم‌ملی در مورد شانس ایران برای کسب سهمیه المپیک خاطرنشان کرد: ما در این تورنمنت باید مقابل تیم های بسیار قدرتمندی بازی کنیم و این را می‌ دانیم که به اندازه سایر تیم ها شانس موفقیت داریم. خیلی سخت است که درباره میزان شانس ایرانی در جام‌جهانی صحبت کنم. ما تجربه بازی کردن با تیم های قدرتمند را داریم و بهتر از آنها بازی کرده ایم اما فراموش نکنید که ۱۱ مسابقه پشت سر هم برگزار می‌ شود و جابجایی بین چند شهر کار را بسیار دشوار می‌ کند.

سرمربی تیم‌ملی والیبال در مورد غیبت چند مهره تیم‌ملی نظیر علی نادی و فرهاد ظریف گفت: من سعی کردم بهترین ها را به این تورنمت دعوت کنم. در این باره باید بگویم که نمی‌ دانم درباره شرایط نادی چه بگویم او مدتی با ما تمرین کرد، بعد از مدتی شرایط جسمانی او خوب شد و سخت تمرین کرد، متاسفانه دوباره زانوی پایش متورم شد و نتوانست خوب تمرین کند. در مورد سایر بازیکنان هم باید بگویم شاید خیلی ها فکر می‌ کنند که باید در جمع تیم‌ملی قرار بگیرند، ولی در واقع من تصمیم گیرنده نهایی هستم و بازیکنان را انتخاب می‌ کنم. به نظرم بازیکنانی که الان در اردوی تیم‌ملی هستند، مناسب ترین افراد برای تیم هستند و ممکن است که در آینده شرایط فرق کند و من تصمیم گیری دیگری بگیرم و بازیکنان جدیدی را به اردو دعوت کنم.

او درباره انتظارات مسوولان والیبال از هم می‌ گوید: من یک مربی خارجی هستم و ترجیح می‌ دهم که بازیکنان فعلی ام را در اختیار بگیرم، اگر اشتباهی داشته باشم سعی می‌ کنم آن اشتباه را برطرف کنم. من شنیده ام که در رسانه ها درباره لیست سیاه تیم‌ملی حرف زده شده، شدیدا این موضوع را تکذیب می‌ کنم. لیست سیاهی وجود ندارد و صحبت کردن در مورد آن احمقانه است. ما تعداد بازیکنان زیادی به اردوی تیم‌ملی دعوت کرده ایم و قبل از جام‌جهانی امثال آرمین تشکری زیاد بودند اما به نظر من هر بازیکنی باید در تیم‌ملی بازی کند و توانایی اش را به نمایش بگذارد.

کواچ درباره اینکه اخبار روزنامه ها و رسانه های ایران را چگونه مطالعه می‌ کند، گفت: من مترجم دارم. من وقتی اسم خودم را در روزنامه‌ها و سایتی می‌‌بینم، از مترجمم می‌ خواهم که متن را برایم ترجمه کند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید