تاریخ: ۱۳:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

تیاگو موتا بصورت علنی اعلام کرد که دیگر تمایلی برای ادامه حضور در پاری سن ژرمن ندارد و اتلتیکو را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است.     به گزارش “مازنداسپرت“، موتا که شب گذشته اولین بازی پیش فصل خود برای پاری سن ژرمن را مقابل چلسی انجام داد، در مصاحبه با اکیپ […]

تیاگو موتا بصورت علنی اعلام کرد که دیگر تمایلی برای ادامه حضور در پاری سن ژرمن ندارد و اتلتیکو را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، موتا که شب گذشته اولین بازی پیش فصل خود برای پاری سن ژرمن را مقابل چلسی انجام داد، در مصاحبه با اکیپ از تمایلش برای ترک باشگاه پاریسی خبر داد.

او گفت:” هدف من جدایی از پاری سن ژرمن است. من همیشه صادقانه حرف زده ام. رئیس باشگاه و سرمربی از این مساله آگاهند و در این مورد با آنها صحبت کرده ام. آنها می دانند که من به انگیزه ای جدید نیاز دارم و دوست دارم به این هدف خودم در یک باشگاه سطح اول اروپایی دیگر برسم.
البته باید با مالک باشگاه (الخلیفه) صحبت کنم و هر دو با هم یک راه حل خوب پیدا کنیم. در نهایت، جدایی من بستگی به مالک باشگاه دارد. با وجود اینکه موقعیت پاری سن رمن را درک می کنم اما مطمئنم که پس از مذاکره رودررو، جدایی من ممکن خواهد شد.”

موتا در مورد مقصد بعدی خود گفت:” نام باشگاهی که مدنظرم است در رسانه ها فاش شده است. با اتلتیکو مادرید صحبت کرده ام و دوست دارم برای این تیم بازی کنم. سابقه حضور در این تیم را دارم. حضوری که به دلایلی ناموفق بود و حالا می خواهم جبران کنم. همین مساله، چالش جذابی برای من خواهد بود.”

لازم به ذکر است که موتا در اسپانیا، سابقه ۶ فصل بازی برای بارسلونا بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ و یک فصل بازی برای اتلتیکو در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ را در کارنامه دارد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید