تاریخ: ۱۳:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی رئال مادرید امروز رسما فاش ساخت که فلورنتینو پرز و سرخیو راموس قرار است در چین بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر مذاکره کنند.   به گزارش “مازنداسپرت“، کاروان رئال مادرید روز گذشته برای انجام دو بازی تدارکاتی با اینتر و آث میلان، وارد چین شد. رئالی ها پس از حضور در یک مراسم […]

سرمربی رئال مادرید امروز رسما فاش ساخت که فلورنتینو پرز و سرخیو راموس قرار است در چین بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر مذاکره کنند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کاروان رئال مادرید روز گذشته برای انجام دو بازی تدارکاتی با اینتر و آث میلان، وارد چین شد. رئالی ها پس از حضور در یک مراسم تبلیغاتی در گوانگژو، خود را برای دیدار فردا مقابل اینتر آماده می کنند.

رافا بنیتس سرمربی رئال در نشست خبری این بازی در مورد دیدار مقابل اینتر گفت:” بازی در اینجا شرایط متفاوتی دارد. اینتر تیمی قدرتمند و مهم در دنیای فوتبال است. همیشه رویارویی با این تیم، ارزشمند و مفید است.”

بنیتس در مورد احتمال مذاکره راموس و پرز بر سر تمدید قرارداد در چین گفت:” انتظار این سوال را نداشتم. هنگام صرف ناهار، از هر دو شنیدم که قرار است بر سر تمدید با یکدیگر مذاکره کنند. دیگر هیچکدامشان را ندیدم چون روی تمرینات تمرکز کرده بودم و خبر جدیدی هم در این مورد ندارم. راموس وضعیت بسیار خوبی در تمرینات دارد. امروز هم خامس به جمع ما اضافه شد و دیدم که او نیز شرایط مناسبی دارد. فردا مشخص می شود که چه بازیکنانی برابر اینتر به میدان خواهند رفت.”

بنیتس در مورد عصبانیت رونالدو در یکی از تمرینات رئال در ملبورن استرالیا گفت:” با رونالدو ارتباط بسیار خوبی دارم. به هر حال پیش می آید که یک بازیکن در تمرینات عصبانی شود اما کریستیانو پس از آن اتفاق، تمریناتش را بصورت نرمال از سر گرفت و هیچ مشکلی هم بین ما وجود ندارد.”

بنیتس در مورد وضعیت مودریچ و بنزما گفت:” در تیم، چندین بازیکن آسیب دیده داریم که نمی خواهم در موردشان ریسک کنم. مودریچ و بنزما هم ۱۰۰ درصد آماده نیستند و فردا در مورد اینکه بازی خواهند کرد یا خیر، تصمیم گیری خواهم کرد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید