تاریخ: ۲۱:۲۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

فکر نمی‌کردیم سطح مسابقات آسیایی این قدر بالا باشد دودانگه: نباید دلمان را به این مدال‌ها و قهرمانی خوش کنیم/ اهداف بزرگ‌تری در سر داریم مازنداسپرت : سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: نباید دلمان را به این مدال‌ها و قهرمانی در این رقابت‌ها خوش کنیم، چرا که اهداف بزرگ‌تری در […]

فکر نمی‌کردیم سطح مسابقات آسیایی این قدر بالا باشد

دودانگه: نباید دلمان را به این مدال‌ها و قهرمانی خوش کنیم/ اهداف بزرگ‌تری در سر داریم

مازنداسپرت : سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: نباید دلمان را به این مدال‌ها و قهرمانی در این رقابت‌ها خوش کنیم، چرا که اهداف بزرگ‌تری در سر داریم.

خبرگزاری فارس: دودانگه: نباید دلمان را به این مدال‌ها و قهرمانی خوش کنیم/ اهداف بزرگ‌تری در سر داریم

 

علی‌اکبر دودانگه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت درباره کسب عنوان قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات آسیایی گفت: خدا را شکر بچه‌ها در اندازه‌های خودشان ظاهر شدند و موفق شدیم از عنوان قهرمانی خودمان دفاع کنیم؛ هرچند که نباید دلمان را به این قهرمانی و این مدال‌ها خوش کنیم؛ چراکه اهداف بسیار بزرگ‌تری در سر داریم.

وی ادامه داد: با کسب ۵ مدال طلا از عملکرد بچه‌ها رضایت داریم، اما امسال سال المپیک است و باید با برطرف کردن ضعف‌های تکنیکی و تاکتیکی موفقیت اصلی را در المپیک داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره عملکرد ضعیف سرمستی گفت: سرمستی کم‌تر از خودش ظاهر شد و باید از نظر روحی و روانی به‌اندازه واقعی خودش برسد و خودش با خودش کنار بیاید. تا زمانی‌که او زیر بار تمرینات سنگین نرود، نمی‌تواند به موفقیت برسد، فرقی هم نمی‌کند در چه مسابقاتی باشد، آسیایی یا جهانی. برنامه ویژه‌ای برای سرمستی دیده شده بود تا بتواند جایگزین خوبی برای رحیمی باشد، اما تا کشتی‌گیری خودش نخواهد، هیچ‌کس نمی‌تواند کمکش کند.

دودانگه درباره شکست مجدد احسان‌پور در مقابل حریف قزاق در فینال گفت: احسان‌پور با آسیب‌دیدگی جزئی که قبل از فینال داشت به دیدار پایانی رفت، اما باید قبول کنیم حریفان خوبی در گروهش حضور داشتند و کشتی‌های سختی گرفت، اما توقع ما بیش‌تر بود و باید طلا می‌گرفت.

وی بابیان اینکه ستاره تیم ما لشگری بود، تصریح کرد: لشگری بعد از ۲ سال دوری تمام حریفانش را یک‌طرفه شکست داد و با انگیزه‌ای مثال‌زدنی و روحیه بالا در مسابقه به میدان رفت. نصیری هم باوجود اینکه اولین حضورش را تجربه می‌کرد، عملکرد قابل قبولی داشت. او سال‌ها منتظر این فرصت بود و خوشبختانه به حق واقعی‌اش رسید و پاسخ خوبی به اعتماد کادر فنی داد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: پرویز هادی بعد از اینکه مقابل حریف کره‌ای از ناحیه صورت مصدوم شد، پیش از فینال هم مجدداً از همان ناحیه دچار خونریزی شد که با کمک پزشکان روی تشک رفت، اما خوشبختانه با غیرت کشتی گرفت و با دست پر خارج شد. به هرحال فکر می‌کنم بیش‌تر حریفانمان در مسابقات حضور داشتند و تقریباً می‌توان گفت حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کشتی‌گیران شاخص روی تشک رفتند که فکر نمی‌کردیم سطح مسابقات این قدر بالا باشد./فارس

پاسخی بگذارید