تاریخ: ۱۳:۰۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی را در مورد جشن برترین‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر ارائه کرد.   بهگزارش “مازنداسپرت“، در آستانه آغاز فصل نو فوتبال در ایران اسلامی سومین دوره جشن برترین های چهارهمین دوره لیگ برتر برگزار شد. سازمان لیگ فوتبال ایران در سال‌های اخیر تلاش کرده است در برگزاری مراسم‌های ویژه […]

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی را در مورد جشن برترین‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر ارائه کرد.

 

بهگزارش “مازنداسپرت“، در آستانه آغاز فصل نو فوتبال در ایران اسلامی سومین دوره جشن برترین های چهارهمین دوره لیگ برتر برگزار شد.
سازمان لیگ فوتبال ایران در سال‌های اخیر تلاش کرده است در برگزاری مراسم‌های ویژه خود تغییر رویکرد داشته باشد و با کنار گذاشتن روش‌های کلیشه‌ای به استانداردها نزدیک شود.
اگرچه تا رسیدن به بلوغ در این راه فاصله داریم اما همگان اذعان دارند که در این مسیر گام‌های موفقیت آمیزی برداشته شده است.
در بخش انتخاب بهترین‌ها اشاره به این نکته ضروری است که سازمان لیگ فوتبال ایران دخل و تصرفی در آرا نداشته است و باور داریم که فرزندان این بوم ‌و بر همه از بهترین‌های این سرزمین و اگر گزاف نگوییم، جزو بهترین‌ها و سرآمدان جامعه ورزش جهانی‌اند. انتخاب بهترین‌ها یقینا کاری سخت است، سخت به این علت که نمی‌توان به راحتی از میان آنها یکی را برگزید. با این حال معتقدیم آنهایی که برگزیده شدند، یقینا مستحق جایگاه خود هستند و آنانی که نام‌شان به هر علتی بیان نشده، باز جزو بهترین‌ها و برگزیدگان هستند.
البته هر انتخابی بدون تردید موافقان و مخالفانی دارد و این موضوع در همه انتخاب‌های معتبر در دنیا رخ می‌دهد.
مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران ایمان دارند که جامعه ورزش ایران به طور عام و جامعه ورزش فوتبال به صورت خاص با همه فراز و فرودهایی که گاه دچار آن می‌شود، جامعه‌ای خدوم، زحمتکش و مهم‌ تر از همه فهیم و با رفتارهای عالی انسانی‌اند که بایسته است، قدر و شأن همه آنها را گرامی بداریم.
شک نداریم که در برنامه امسال کاستی‌ها و نارسایی‌هایی وجود داشت که انتظار داریم جامعه بزرگ فوتبال کشورو رسانه‌ها با راهنمایی‌هایشان ما را در هرچه بهتر برگزار کردن این گونه مراسم یاری کنند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید