تاریخ: ۸:۰۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

فدراسیون جهانی در کنایه‌ای به کمیته بین المللی المپیک در سایت خود نوشت که یک حامی مالی برای این فدراسیون بیش از حامیان مالی برای IOC پول خرج می کند.   به گزارش مازند اسپرت فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در وب‌سایت خود خبری را به کنایه منتشر کرد مبنی براینکه این فدراسیون در سال بیش از ۱۰ مسابقه […]

فدراسیون جهانی در کنایه‌ای به کمیته بین المللی المپیک در سایت خود نوشت که یک حامی مالی برای این فدراسیون بیش از حامیان مالی برای IOC پول خرج می کند.

خبرگزاری فارس: از کنایه فدراسیون جهانی اتومبیلرانی تا پیش بینی برایانت از قهرمان بسکتبال

 

به گزارش مازند اسپرت فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در وب‌سایت خود خبری را به کنایه منتشر کرد مبنی براینکه این فدراسیون در سال بیش از ۱۰ مسابقه برگزار می‌کند که هر کدام به تنهایی می‌تواند با شکوه‌تر از المپیک برگزار شود.

حتی یک حامی مالی در مسابقه اتومبیلرانی می‌تواند به اندازه تمام حامیان المپیک باشد که هر ۴ سال یکبار برگزار می‌شود و همه کشورها باید کمک کنند تا یک کشور بتواند میزبانی بگیرد. این موضوع با عصبانیت مسئولان کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) همراه بود و آنها در پیغامی درخواست کرده که این فدراسیون در درج خبرهایش مراعات کند.

* پیش‌بینی برایانت از قهرمان المپیک ریو

کوبی برایانت که پیش از این از تیم ملی بسکتبال آمریکا خداحافظی کرده بود پیش‌بینی کرده قهرمان المپیک ریو بدون شک اسپانیا خواهد بود. البته این ورزشکار در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که در ضیافت شامی در جمع دوستان اسپانیایی‌اش بوده است.

برایانت اعلام کرده آمریکا دیگر قطب بسکتبال جهان نیست و پیش‌بینی کرده حریفی مثل آمریکا نمی‌تواند جلودار اسپانیا باشد.

* نگرانی از تاخیر در افتتاح برخی پروژه‌ها

مسئولان کمیته بین‌المللی المپیک از تاخیر در افتتاح برخی پروژه‌های برزیل ابراز نگرانی کرده‌اند. در حالی که قرار بود برخی از پروژه‌ها در زمان‌های مشخص شده به بهره‌برداری برسند، اما این اتفاق رخ نداده است.

* اخراج نتیجه سیاه‌نمایی درباره ویروس زیکا

اتحادیه خبرنگاران و عکاسان آمریکای جنوبی قانون جریمه سنگین برای خبرنگارانی که در خصوص شیوع ویروس زیکا سیاه‌نمایی کنند را به تصویب رساند. هر خبرنگاری که بدون سند و مدرک اقدام به سیاه‌نمایی علیه مقامات برگزارکننده بازی‌های المپیک ریو کند از اتحادیه آمریکای جنوبی اخراج خواهد شد و جریمه سنگینی هم برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

* ورزشکار طلایی اسپانیا به ویروس زیکا آلوده شد

ماریانا آلابا قهرمان بادبانی اسپانیا به ویروس زیکا آلوده شد. این ورزشکار در حالی که در برزیل تمرین می‌کرده به این ویروس دچار شده و قرار است بعد از بازگشت به کشورش دوباره مورد معالجه قرار بگیرد.

وی در این باره گفت: بعد از شیوع ویروس دچار استخوان درد و تب شدید شدم. بدنم قرمز رنگ شد و جوش‌هایی زدم. باید برای المپیک ریو هوشیارتر باشم.

آلابا در المپیک لندن موفق به کسب مدال طلا شده بود./فارس

پاسخی بگذارید