تاریخ: ۸:۰۳ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

داوران قضاوت کننده در هفته هجدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند. به گزارش مازند اسپرتو به نقل از سایت رسمی فدراسیون: اسامی داوران قضاوت کننده هفته پایانی مرحله نخست لیگ دسته دوم به شرح ذیل است: سه شنبه ۴ اسفند ۹۴  نسل ابومسلم مشهد- نفت و گاز گچساران- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختیمشهد  ابوالفضل گرجی […]

داوران قضاوت کننده در هفته هجدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور مشخص شدند.


به گزارش مازند اسپرتو به نقل از سایت رسمی فدراسیون:

اسامی داوران قضاوت کننده هفته پایانی مرحله نخست لیگ دسته دوم به شرح ذیل است:

سه شنبه ۴ اسفند ۹۴ 
نسل ابومسلم مشهد- نفت و گاز گچساران- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختیمشهد 
ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – حمیدرضا امامی – سعید رضایی
کارا شیراز – کاسپین قزوین- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه بعثت شیراز 
سیدرضا مهدوی – امیرآشور ماهانی – احد سلطانی – حسام ملامحمدی
استقلال آبی ب تهران – هف سمنان- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه هویزه تهران 
میثم پورکریمیان – محسن سلطانی – مهدی سیفی – مسلم مشهدی
نفت امیدیه – مقاومت تهران- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه نفت۱ امیدیه 
روح اله شریفی – محمد راهی – محمد شجاعی – مجتبی مختاری
نفت نوین آبادان – شهرداری جویبار- ساعت۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی آبادان 
وحید مالکی – امراله طراح – رضا حیدری – امید رحمتی
شهرداری بندر عباس – پرسپولیس گناوه – ساعت  14:15  – ورزشگاه خلیج فارسبندر عباس 
علیرضا جلالی – محمدحسن محمدی – علی ملامحمدی – میلاد اکبرنژاد
شهرداری کاشان – نیروی زمینی تهران- ساعت  14:15 – ورزشگاه امیر کبیر کاشان 
محمد کمانی – مجتبی آسنجرانی – حمید آذرنیا – احمد عبدالخالقی
اکسین البرز – یاران غدیر هشتگرد – ساعت۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج  
مصطفی  بینش- رضا بابارئیسی – محمد حیدری – محمد اسدی
بعثت کرمانشاه-آینده سازان برق جدید شیراز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ۱۵ خردادکرمانشاه 
سعید رحیمی مقدم – احمد کاظملو – محمود گوهری – امیر پورفتحی
کارون اهواز – ملی پوشان تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختیاهواز
ایمان کهیش – محمدرضا طالبی – براتعلی مولوی – جواد واحدی
خلخال دشت خلخال –  شهرداری ارومیه-ساعت۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختیخلخال 
سعید حبیبی – حمیدرضا اخلاقی – محمد جمالی – رضوان سرشار
الوند همدان – رهپویان رضوانشهر- ساعت۱۴:۳۰  – ورزشگاه قدس همدان 
علی صباحی – مهدی معماری – هیوا محمدی – محمد امینی نژاد
صنعت ساری- توسعه(شاهین) کیش- ساعت۱۴:۳۰- ورزشگاه متقی ساری 
اسماعیل بابلی – محمد جعفری – محمدحسین رحیم دل – مهرداد خسروی
شهرداری بوشهر – پیام وحدت کاشمر- ساعت۱۴:۳۰ – ورزشگاه بهشتی بوشهر 
علی عبدالهی – مرتضی شهریاری – علی دشتی – علی ابراهیمی
سپیدرود رشت – فولاد نوین اهواز- ساعت۱۴:۳۰ – ورزشگاه عضدی رشت 
مهدی اجاقی – مهدی صناعی – داود عرجلو – مجتبی رحیمی
پارس جنوبی جم – کیمیا فرایند تهران- ساعت۱۴:۴۰ – ورزشگاه تختیجم بوشهر
هادی مسلمی – بلال رئیسی – امین حسن زاده – حسن شفیعی
شهرداری تبریز – پتروکیان(ماهان) شوشتر- ساعت ۱۴:۴۰ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز 
جواد بیگدلی – مهرداد نجفی – هاشم خدابنده – یوسف سروری
کارگر بنه گز- سردار بوکان – ساعت ۱۴:۴۰ – ورزشگاه شهداء بنه گز بوشهر
امیر عرب براقی – سعید زیبا – مصطفی غلامی – رضا کریمی
شهرداری ماهشهر- شهرداری کامیاران- ساعت۱۴:۴۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر 
احمد محمدی – علی سبکتکین – محمدرضا شیریان – عبدالبنی پورخلف

پاسخی بگذارید