تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

نمایندگان چهار وزن دوم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل حریفانشان راهی نیمه‌نهایی شدند.   به گزارش مازند اسپرت در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از روز گذشته در بانکوک تایلند آغاز شده است و در روز دوم و پایانی این مسابقات، هر ۴ نماینده کشورمان در اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ […]

نمایندگان چهار وزن دوم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل حریفانشان راهی نیمه‌نهایی شدند.

خبرگزاری فارس: هر چهار آزادکار کشورمان راهی نیمه‌نهایی شدند/ دیدار نادری با باتیروف

 

به گزارش مازند اسپرت در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از روز گذشته در بانکوک تایلند آغاز شده است و در روز دوم و پایانی این مسابقات، هر ۴ نماینده کشورمان در اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم با برتری مقابل حریفانشان جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

بهنام احسان‌پور در وزن ۶۱ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۵ بر ۴ کیسوکه اوتوگورو از ژاپن را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد راهول آواره از هند گذشت و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. احسان‌پور برای حضور در فینال با تومن بیلگ از مغولستان دیدار خواهد کرد. در این وزن ۱۱ نفر وزن کشی کردند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد نادری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل واتنا وانگ از تایلند به برتری رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. نادری برای حضور در فینال به مصاف آدام باتیروف کشتی‌گیر روسی‌الاصل بحرین می‌رود. در این وزن ۱۳ نفر حضور دارند.

احسان لشکری در وزن ۸۶ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۵بر صفر از سد اصلان کاخیدزه، نفر پنجم مسابقات جهانی ۲۰۱۴ و نایب قهرمان ۲۰۱۴ آسیا از قزاقستان گذشت. وی در دور دوم نیز ماسائو ماتسوماکا از ژاپن را با نتیجه ۱۰ بر ۲ شکست داد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. لشگری برای حضور در فینال با سام ویر از هند دیدار خواهد کرد. در این وزن ۱۵ نفر وزن کشی کردند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم پرویز هادی در دور اول زولبو ناتسانگ سورن از مغولستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و در دور دوم نیز زمان انور از پاکستان را ۱۰ بر صفر مغلوب کرد و راهی نیمه‌نهایی شد. هادی برای حضور در فینال با کان‌جین نام از کره‌جنوبی مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

به گزارش فارس، نمایندگان کشورمان در مسابقات چهار وزن اول روز نخست صاحب ۳ مدال طلا توسط میثم نصیری، مصطفی حسین‌خانی و رضا یزدانی شده بودند. یونس سرمستی هم در ۵۷ کیلو پنجم شد./فارس

پاسخی بگذارید