تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان شب گذشته در اردوی تیم ملی فوتسال ایران در ازبکستان حاضر شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، به منظور روحیه‌بخشی و آماده‌سازی روحی هر چه بهتر ملی‌پوشان در آستانه دیدار تیم‌های ایران و ازبکستان، علی کفاشیان شب گذشته در هتل رامادا تاشکند و اردوی ملی‌پوشان کشورمان […]

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان شب گذشته در اردوی تیم ملی فوتسال ایران در ازبکستان حاضر شد.

خبرگزاری فارس: قول پاداش ویژه رئیس فدراسیون فوتبال به ملی‌پوشان فوتسال/ اختصاص 300 صندلی برای هواداران ایرانی

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، به منظور روحیه‌بخشی و آماده‌سازی روحی هر چه بهتر ملی‌پوشان در آستانه دیدار تیم‌های ایران و ازبکستان، علی کفاشیان شب گذشته در هتل رامادا تاشکند و اردوی ملی‌پوشان کشورمان حاضر شد و در فضایی صمیمانه با آنها به گفت‌وگو پرداخت.
در این نشست رئیس فدراسیون فوتبال پس از سخنان سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال، با اشاره به استقلال کمیته فوتسال بر حمایت‌های بیش از قبل نسبت به فوتسال و همچنین پاداش ویژه قهرمانی این تیم در آسیا تاکید کرد و ضمن دو برابر کردن پاداش برد فینال، خبر از پاداش ویژه ریالی برای تیم‌ملی فوتسال ایران و پرداخت آن تا قبل از سال جدید داد.
محمد ناظم‌الشریعه سرمربی و محمد کشاورز کاپیتان تیم‌ملی فوتسال ایران نیز در ادامه به بیان درددل‌هایی صمیمانه با علی کفاشیان پرداخته و خواستار نگاه هر چه بهتر فدراسیون فوتبال نسبت به فوتسال شدند.

همچنین پس از درخواست تماشاگران پرتعداد ایرانی از مسئولان تیم‌ملی مبنی بر اختصاص جایگاهی به ایرانی‌ها برای تماشای بازی ایران و ازبکستان، رئیس فدراسیون فوتبال خبر از هماهنگی کامل با مسئولان برگزاری مسابقه داد.
ورودی C استادیوم ازبکستان که به سکوهای سمت راست جایگاه ویژه ختم می‌شود با ظرفیت ۳۰۰ تماشاگر به ایرانی‌ها اختصاص شده و اعلام شده علاقمندان به تماشای این بازی باید قبل از شروع بازی رده‌بندی میان تایلند و ویتنام در سالن حاضر باشند چراکه حجم تماشاگران ازبکی که از شهرهای دور عازم این بازی هستند بسیار زیاد بوده و در صورت کمبود جا ممکن است جایگاه تماشاگران ایرانی نیز پر شود.
عباس ترابیان با تایید این خبر گفت: ورود تمامی تماشاگران ایرانی برای تماشای این بازی نیز رایگان اعلام شده است./فارس

پاسخی بگذارید