تاریخ: ۷:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

مرحله پایانی اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس زیر ۱۴ سال از ۸ اسفند در تهران برپا می‌شود.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، بر اساس درخواست کمیته تیم‌های ملی مرحله پایانی اردوی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشورمان جهت حضور در مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی از ۸ اسفند […]

مرحله پایانی اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس زیر ۱۴ سال از ۸ اسفند در تهران برپا می‌شود.

خبرگزاری فارس: اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس زیر 14 سال از 8 اسفند آغاز می‌شود

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، بر اساس درخواست کمیته تیم‌های ملی مرحله پایانی اردوی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشورمان جهت حضور در مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی از ۸ اسفند ماه در آکادمی بین المللی تنیس استقلال آغاز می‌شود.

مهرشاد شعیبی از خراسان رضوی، نیلوفر زینال پور از آذربایجان غربی و مهتا خانلو از تهران در بخش دختران و سهراب دگمه چین و محمد عرفان درویش نوری از تهران و رهام عباسی از تهران در بخش پسران نفرات دعوت شده به مرحله پایانی اردوی آماده سازی هستند.

این مسابقات از ۱۲ تا ۲۰ اسفند ماه به میزبانی کلمبو سریلانکا برگزار می‌شود که در بخش دختران تنیسورهایی از ایران، سنگاپور، فیلیپین، اردن، لبنان، مالدیو، نپال، سریلانکا، تاجیکستان، ترکمنستان و ویتنام و در بخش پسران تنیسوهایی از ایران، قرقیزستان، مالدیو، نپال، عربستان ، سنگاپور، سریلانکا، سوریه، تاجیکستان، ویتنام و یمن حضور دارند.

هدایت تیم‌های ملی تنیس کشورمان بر عهده فرشید زیدی و خنو یادگاری است./فارس

پاسخی بگذارید