تاریخ: ۷:۳۹ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

هفته سوم از دور برگشت سوپر لیگ باشگاههای کشور روز سه شنبه ۴ اسفند ماه در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر تهران برگزار می شود.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته سوم از دور برگشت سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در حالی برگزار می شود که قرار است در […]

هفته سوم از دور برگشت سوپر لیگ باشگاههای کشور روز سه شنبه ۴ اسفند ماه در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر تهران برگزار می شود.

خبرگزاری فارس: تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی سوپر لیگ کاراته معرفی می‌شوند

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته سوم از دور برگشت سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در حالی برگزار می شود که قرار است در این هفته و با انجام ۸ دیدار تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

در جدول رده بندی و در گروه یک تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، صنعت برق هرمزگان و شهرداری سنندج به ترتیب با امتیازهای ۲۱، ۱۵ و ۹ اول تا سوم هستند.

در گروه دوم هم تیم پاس قوامین با ۱۸ امتیاز، مناطق نفت خیز جنوب با ۱۲ امتیاز و دانشگاه پیام نور هم با همین تعداد امتیاز تیمی و تفاضل کمتر در امتیاز انفرادی در رده های اول تا سوم جدول رده بندی جای دارند.

دیدارهای این هفته:

گروه یک:

مرحله اول، شهرداری سنندج – استراحت

کان ذن ریو با باشگاه پولاد قم

دانشگاه آزاد اسلامی با صنعت برق هرمزگان

مرحله دوم، کان ذن ریو- استراحت

دانشگاه آزاد اسلامی با شهرداری سنندج(با توجه به انجام مبارزات کومیته در هفته گذشته، تنها مسابقه کاتا دراین مبارزه برگزار خواهد شد)

صنعت برق هرمزگان با باشگاه پولاد قم

گروه ۲:

مرحله اول، کارگزاری رسمی بیمه فرزام- استراحت

تصتا با مناطق نفت خیز جنوب

پاس قوامین با دانشگاه پیام نور

مرحله دوم، تصتا- استراحت

پاس قوامین با کارگزاری رسمی بیمه فرزام

دانشگاه پیام نور با مناطق نفت خیز جنوب.

وزنکشی مسابقات صبح روز برگزاری مسابقه انجام می شود./فارس

پاسخی بگذارید