تاریخ: ۶:۴۴ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :ورزش مازندران سخت می تواند باور کند که یکی از استعدادهای جوانش را به سادگی از دست داده است. فائزه قاضی پور که دوستانش او را پاک ترین می دانند، فقط چند لحظه اشتباه کرد و وقتی پی برد، جانش را از دست داد و جان اقوام و دوستانش را هم از این […]

مازند اسپرت :ورزش مازندران سخت می تواند باور کند که یکی از استعدادهای جوانش را به سادگی از دست داده است. فائزه قاضی پور که دوستانش او را پاک ترین می دانند، فقط چند لحظه اشتباه کرد و وقتی پی برد، جانش را از دست داد و جان اقوام و دوستانش را هم از این پس تا به همیشه می لرزاند.

سرهنگ هادی نصیری با اشاره به دستگیری متهمی که با افکار پلید خود منجر به مرگ دختر والیبالیست ۱۸ ساله نکایی شد، می گوید: پس از دریافت گزارش سقوط دختر ۱۸ ساله از طبقه پنجم آپارتمان، سریعاً مأموران انتظامی شهرستان بر سر صحنه حاضر شده و به بررسی آن پرداختند. با حضور نیروهای امدادی متوفی به نام فائزه قاضی پور که ابتدا دارای مصدومیت جدی اما زنده بود به بیمارستان نکا انتقال یافت ولی به دلیل وضعیت بحرانی و شدت صدمات، سریعاً به بیمارستان امام خمینی ساری انتقال یافت که تلاش‌ها برای زنده ماندن وی بی‌نتیجه ماند و سرانجام فوت کرد.

فرمانده انتظامی نکا به شروع جدی تحقیقات مأموران اشاره می کند: با سرعت عمل به‌کار گرفته شده ظرف کمتر از یک ساعت، متهم بر اساس مدارک موجود در وسایل مقتول و در صحنه حادثه، شناسایی و دستگیر شد. متهم به نام «و.ف» که در خرید و فروش داروها و مکمل‌های غیرمجاز فعالیت می‌کرد، زمینه آشنایی خود با متوفی که خود در رشته والیبال فعال بوده و در اردوهای تیم ملی نیز حضور داشته است را فراهم می‌کند.

نصیری در مورد جزئیات هم توضیح می وهد: متهم که موفق به جلب اعتماد متوفی شده بود، وی را جهت دیدن فرزند خردسال زیبای خود به یک آپارتمان دعوت می‌کند، اما این دختر فریب خورده زمانی که وارد آپارتمان شده و از افکار پلید این مرد مطلع می‌شود، به بهانه تماس تلفنی با خانواده به تراس ساختمان می‌رود و خود  را از آنجا به پایین می‌اندازد.

وی وجود کارت تبلیغاتی متهم در کیف متوفی را یکی از عوامل شناسایی سریع متهم توسط مأموران انتظامی برشمرد: متهم توانسته بود از مدتی قبل با متوفی ارتباط بگیرد و سرانجام وی را برای رسیدن به هدف پلید خود به یک آرپارتمان مشخص شده دعوت کند.

این حادثه شوم متاثر از یک تصمیم اشتباه بود و غفلت بزرگ که امیدواریم دیگر تکرار نگردد و قهرمانان ورزشی استان در چنین دام هایی گرفتار نیایند.

پاسخی بگذارید