تاریخ: ۶:۴۰ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال طلای آسیا گفت: ۲ بار در المپیک بنا به دلایلی ناکام شدم، اما این بار بهترین کشتی‌های زندگی‌ام را خواهم گرفت تا دینی را که به کشتی و مردم دارم ادا کنم.   به گزارش مازند اسپرت، رضا یزدانی پس از کسب مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی آسیا گفت: با این هدف در […]

00000222دارنده مدال طلای آسیا گفت: ۲ بار در المپیک بنا به دلایلی ناکام شدم، اما این بار بهترین کشتی‌های زندگی‌ام را خواهم گرفت تا دینی را که به کشتی و مردم دارم ادا کنم.

 

به گزارش مازند اسپرت، رضا یزدانی پس از کسب مدال طلای کشتی آزاد قهرمانی آسیا گفت: با این هدف در این مسابقات به میدان رفتم که ابتدا برای حضور در المپیک آماده شوم و سپس یک مدال طلا برای تیم ایران که نیاز بود برای اقتدار در آسیا طلاهای بیشتری کسب کند، بگیرم.

وی درباره آسیب دیدگی‌اش از ناحیه سر گفت: در تمرینات با شکستی از ناحیه سر روبرو شدم و کار به بخیه کشید که در این مسابقات آسیب دیدگی‌ام تشدید شد و باید باز هم مداوا کنم البته من دیگر به مصدومیت‌های شدید عادت کرده‌ام.

دارنده ۴ مدال طلا و برنز جهان تصریح کرد: من ۲ بار در بازی‌های المپیک بنا به دلایلی ناکام شدم، اما این بار شک نداشته باشید بهترین کشتی‌های زندگی‌ام را خواهم گرفت تا دینی را که به کشتی و مردم دارم ادا کنم.

پاسخی بگذارید