تاریخ: ۲۰:۲۵ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم مدال طلا،حسن یزدانی در وزن ۷۴ مدال نقره و کمیل قاسمی نیز در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام الکساندر مدوید دست یافتند به گزارش مازند اسپرت؛ در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندرمدوید که در شهر مینسک پایتخت بلاروس برگزار شد، ۳ کشتی گیر […]

2رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم مدال طلا،حسن یزدانی در وزن ۷۴ مدال نقره و کمیل قاسمی نیز در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال برنز رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام الکساندر مدوید دست یافتند

به گزارش مازند اسپرت؛ در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندرمدوید که در شهر مینسک پایتخت بلاروس برگزار شد، ۳ کشتی گیر مازندرانی به نام های رضا اطری صاحب مدال طلای وزن ۵۷ کیلوگرم شد و حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال نقره و کمیل قاسمی نیز به مدال برنز رسید.

در وزن ۵۷ کیلوگرم این رقابت‌ها که ۲۲ نفر حضور دارند، رضا اطری در دور نخست دیمچیک رینچینوف از بلاروس را ۱۰ بر دو مغلوب کرد، وی در دور دوم هم با نتیجه ۲ بر یک مقابل اوتار گوگایف از گرجستان به برتری رسید.

اطری در دور سوم سزار آکگول، کشتی‌گیر سرشناس ترکیه‌ای و دارنده مدال برنز جهان را ۸ بر ۶ مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل زلیمخان آباکاروف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی رسید، اطری در دیدار فینال مقابل نودار آرابیدزه از روسیه در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی عقب بود با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و طلایی شد.

همچنین در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۰ کشتی‌گیر حضور دارند، حسن یزدانی با برتری مقابل مارتین اوبست از آلمان و آکایف از روسیه راهی دور سوم شد.

 وی در این مرحله نیز با نتیجه ۱۰ بر ۵  مقابل بیک‌زاد عبدالرحمن‌اف، قهرمان ازبکستانی جهان به پیروزی رسید، یزدانی در مسابقه بعد با نتیجه ۱۲ بر ۲ سونر دمیرتاش، کشتی‌گیر مطرح ترکیه‌ای را مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد.

 وی در این دیدار نیز با نتیجه ۸ بر یک ارسلان بوداژاپوف از روسیه را شکست داد و فینالیست شد، اما در فینال به ختیگ تسابالوف قهرمان جهان از روسیه باخت و مدال نقره دریافت کرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز کمیل قاسمی دیگر کشتی گیر مازندرانی ابتدا در دور اول زلیمخان خزریف از روسیه را ۹ بر ۷ شکست داد، سپس در دور دوم لینگتی از مجارستان را برد.
قاسمی در مرحله نیمه نهایی مقابل گنوپریاشویلی از گرجستان را ۹ بر ۴ شکست خورد و راهی مرحله رده بندی شد.
کشتی گیر سنگین وزن مازندرانی کشورمان برای کسب مدال برنز این وزن موفق شد گئورکی ساکاندلیدزه از گرجستان را با اقتدار ۱۰ برصفر شکست دهد و مدال برنز این وزن را کسب نمود.همچنین جابر صادق زاده پهلوان مازندرانی کشورمان در وزن ۹۰+ کیلوگرم موفق به کسب مدال خوش رنگ طلای کشتی پهلوانی جام الکساندر مدوید بلاروس شد.

 جابر صادق زاده کشتی گیر مازنی تیم ملی کشتی پهلوانی کشورمان در مسابقات بین المللی کشتی پهلوانی (جام مدوید) بلاروس در وزن +۹۰ کیلوگرم با پیروزی مقابل بلگادی مانخجارگال از مغولستان قهرمان شد.

در این وزن اوماگ عبداله از ترکیه و آرزوبیک کاری بیکوف از قرقیزستان مشترکا سوم شدند.

پاسخی بگذارید