تاریخ: ۲۰:۲۱ :: ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
نام نویسنده: sobhan

حقوقدان ساروی در واکنش به حضور چهره ای محبوب سرخابی های پایتخت چون علی پروین، علی فتح الله زاده و محمود فکری در ستاد یکی از نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود یادداشتی را به ما ارسال کرد. به گزارش مازند اسپرت، یادداشت عادل روحی که اتفاقاً خودش […]

adelحقوقدان ساروی در واکنش به حضور چهره ای محبوب سرخابی های پایتخت چون علی پروین، علی فتح الله زاده و محمود فکری در ستاد یکی از نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود یادداشتی را به ما ارسال کرد.

به گزارش مازند اسپرت، یادداشت عادل روحی که اتفاقاً خودش هم یکی از نامزدهای این انتخابات است را در زیر می خوانید:

سخنی شفاف با دوستان انتخاباتیم

خواندم از زبان دوستت هوای ساری سرد است. مگر قرار بود دوستان خارج از شهر گرمش کنند؟ مردم شهرم همیشه گرم کردند و خواهند کرد.

راستی شنیدم آقایان X و Y را آوردید. چرا؟ مگر در شهر اسطوره و مربی و بازیکن کم بود که دست به دامان آنان شدید؟ این آقایان تا الان کجا بودند؟ زمانی كه ورزش شهرم در سقوط بود چرا از آنان کمک نگرفتید؟ چرا از آنان نخواستید سکوهای ورزشگاه را گرم كنند؟

می دانی بسیاری از بازیکنان و مربیان هنوز طلب خود را نگرفته اند؟ شما صدای هورا هورا را شنیدی. می دانی من صدای هق هق گریه های بازیکنان و مربیان شهرم را می شنوم؟ شما به آنان افتخار می کنید  و من به بازیکنان  و مربیان و سرپرستان شهروند و وتاک و صنعت و شهدا و عمران و… می دانی چرا ؟ چون قرار است هر روز چشمانان به آنان بیفتد و با آنان زندگی کنیم ،  نه به آن افرادی که دل به آنان خوش کردید و با آنان عکس یادگاری می گیری. می دانی چرا؟ چون قرار است خدمت کنیم ؛ نه بهره برداری.

راستی شما به آنان عشق بورزید. من به امثال دانیال اسماعیلی فر. می دانی چرا؟ چون وقتی گل میزنه؛ عکس اسطوره شهرم را به رخ ایران می کشد. می دانید اسطوره شهرم کیست؟ شهید علمدار است.

می دانید شهروند، صنعت، وتاک، شهدا و عمران گل میزنه صدای ساری ساری بیداد می کند؟ می دانید شهروند، صنعت، وتاک، شهدا و عمران ا می بازند دل هواداران غمگین است؟ آیا غمگینی هواداران را حس کرده اید؟ آیا از آنان خواسته اید که با پولشان کارخانه ای احداث کنند و شعار و وعده شما بیکاری است جوانان شهرم را به سرکار ببرند؟ یا فراموش کرده اید که رای بیاورید و بروید و حاجی حاجی مکه باشد.

در این چند سال چرا به داد ورزش شهرم نرسیده اید؟ راستی شنیدم برای جلب آراء شام خوشمزه هم می دهید. چرا تا کنون برای جذب مردم در این چند سال شام ندادید و حالا برای جذب رأی شام می دهید؟

ول کنید این بازی ها را اما من به ورزش و ورزشکاران و ورزش دوستان شهرم افتخار می کنم و برای رأی دست به دامان ورزش شهرم می شوم نه به افرادی که در مردم شهرم را نمی دانند.

پاسخی بگذارید