تاریخ: ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

در حالیکه هنوز انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن رسمی نشده اما زلاتان ابراهیموویچ، کاپیتان PSG، ورود این ستاره آرژانتینی را خوش آمد گفت.     به گزارش “مازنداسپرت“، طی ساعات آینده، انتظار می رود که پیوستن دی ماریا به پاری سن ژرمن بصورت رسمی اعلام شود. طبق ادعای رسانه های فرانسوی، PSG و […]

در حالیکه هنوز انتقال دی ماریا به پاری سن ژرمن رسمی نشده اما زلاتان ابراهیموویچ، کاپیتان PSG، ورود این ستاره آرژانتینی را خوش آمد گفت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، طی ساعات آینده، انتظار می رود که پیوستن دی ماریا به پاری سن ژرمن بصورت رسمی اعلام شود. طبق ادعای رسانه های فرانسوی، PSG و منچستریونایتد بر سر انتقال ۶۳ میلیون یورویی دی ماریا به توافقات کلی دست یافته اند و تنها بحث بر سر برخی بندهای قرارداد در جریان است.

زلاتان که شب گذشته مقابل چلسی، تک گل پاریسی ها را به ثمر رساند، در واکنش به پیوستن دی ماریا به PSG به لوپاریزین گفت:” به دی ماریا خوش آمد می گویم. او بازیکن بزرگ و باکیفیتی است که باعث بهتر شدن و تقویت پاری سن ژرمن خواهد شد. او می تواند چیزهای زیادی به تیم اضافه کند.با او، رسیدن به اهدافمان آسان تر خواهد شد.”

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید