تاریخ: ۱۸:۰۱ :: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
نام نویسنده: sobhan

رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم به مدال طلا و حسن یزدانی در وزن ۷۴ به مدال نقره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام الکساندر مدوید دست یافتند به گزارش مازند اسپرت؛ در پایان روز نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندرمدوید که در شهر مینسک پایتخت بلاروس آغاز شده است، ۲ کشتی گیر مازندرانی به نام […]

3رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم به مدال طلا و حسن یزدانی در وزن ۷۴ به مدال نقره رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام الکساندر مدوید دست یافتند

به گزارش مازند اسپرت؛ در پایان روز نخست رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام الکساندرمدوید که در شهر مینسک پایتخت بلاروس آغاز شده است، ۲ کشتی گیر مازندرانی به نام های رضا اطری صاحب مدال طلای وزن ۵۷ کیلوگرم شد و حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم به مدال نقره رسید.

در وزن ۵۷ کیلوگرم این رقابت‌ها که ۲۲ نفر حضور دارند، رضا اطری در دور نخست دیمچیک رینچینوف از بلاروس را ۱۰ بر دو مغلوب کرد، وی در دور دوم هم با نتیجه ۲ بر یک مقابل اوتار گوگایف از گرجستان به برتری رسید.

اطری در دور سوم سزار آکگول، کشتی‌گیر سرشناس ترکیه‌ای و دارنده مدال برنز جهان را ۸ بر ۶ مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل زلیمخان آباکاروف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی رسید، اطری در دیدار فینال مقابل نودار آرابیدزه از روسیه در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی عقب بود با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و طلایی شد.

 همچنین در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۰ کشتی‌گیر حضور دارند، حسن یزدانی با برتری مقابل مارتین اوبست از آلمان و آکایف از روسیه راهی دور سوم شد.

 وی در این مرحله نیز با نتیجه ۱۰ بر ۵  مقابل بیک‌زاد عبدالرحمن‌اف، قهرمان ازبکستانی جهان به پیروزی رسید، یزدانی در مسابقه بعد با نتیجه ۱۲ بر ۲ سونر دمیرتاش، کشتی‌گیر مطرح ترکیه‌ای را مغلوب کرد و راهی نیمه نهایی شد.

 وی در این دیدار نیز با نتیجه ۸ بر یک ارسلان بوداژاپوف از روسیه را شکست داد و فینالیست شد، اما در فینال به ختیگ تسابالوف قهرمان جهان از روسیه باخت و مدال نقره دریافت کرد.

پاسخی بگذارید