تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
نام نویسنده: sobhan

از سری مسابقات تکواندو جام باشگاههای اسیا که در امارات در حال برگزاریست ، ابوالفضل یعقوبی و علی پاکدین دو نماینده ما زندرانی تیم شهرداری ورامین پس از شکست حریفان توانستند مدال خوشرنگ طلا را از ان خود کنند. به گزارش مازند اسپرت؛ در روز نخست این مسابقات علی پاکدین در وزن  ۸۰- کیلو در […]

yaghoooobiiاز سری مسابقات تکواندو جام باشگاههای اسیا که در امارات در حال برگزاریست ، ابوالفضل یعقوبی و علی پاکدین دو نماینده ما زندرانی تیم شهرداری ورامین پس از شکست حریفان توانستند مدال خوشرنگ طلا را از ان خود کنند.

به گزارش مازند اسپرت؛ در روز نخست این مسابقات علی پاکدین در وزن  ۸۰- کیلو در بازی اول مقابل حریف از کشور امارات با نتیجه ۱۸ بر ۱ به پیروزی برسد و در بازی دوم، حریف قطری که نایب قهرمان ارتشهای جهان در سال ۲۰۱۴ بود را با نتیجه ۶ بر ۳ شکست دهد تا این جوان بابلی خود را در فینال مسابقات ببیند.پاکدین فینال را مقابل حریفی از کشور عمان برگزار کرد با توجه به اینکه ۸ بر صفر پیش بود حریف عمانی خود را ده اخطاره کرد و در این وزن قهرمان طلایی لقب گرفت.
اما در وزن ۶۳- کیلو، دیگر نماینده مازندرانی ، ابولفضل یعقوبی پس از استراحت در دور نخست توانست حریف اماراتی خود را در همان راند دوم ۱۹ بر ۳ شکست دهد و به فینال راه یابد .جوان خوشنام جویباری ، ابوالفضل یعقوبی بایک بازی منطقی در فینال توانست حریف قزاقستانی خود را با نتیجه ۹ بر ۷ شکست دهد و گردن اویز مدال طلا در این وزن شود.
ابوالفضل یعقوبی که لقب مرد غیر قابل پیش بینی را از سوی فدراسیون جهانی تکواندوWTF به نام خود ثبت کرده بود توانست در سال ۲۰۱۵ مدال برنز مسابقات جهانی روسیه را از ان خود کند.

 

پاسخی بگذارید