تاریخ: ۱۲:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس دپارتمان داوری فدارسیون فوتبال گفت: به خاطر گرمای شدید هوا از داوران تست ملی گرفتیم.   به گزارش “مازنداسپرت” مسعود عنایت، در مورد برگزاری مراسم انتخاب برترین‌ها و گلایه‌های علیرضا فغانی داوری از دعوت نشدن به مراسم، گفت: من در جریان این مساله نیستم اما شب گذشته خودم هم به مراسم نرفتم. زیرا گرفتاری […]

رئیس دپارتمان داوری فدارسیون فوتبال گفت: به خاطر گرمای شدید هوا از داوران تست ملی گرفتیم.

 

به گزارش “مازنداسپرت” مسعود عنایت، در مورد برگزاری مراسم انتخاب برترین‌ها و گلایه‌های علیرضا فغانی داوری از دعوت نشدن به مراسم، گفت: من در جریان این مساله نیستم اما شب گذشته خودم هم به مراسم نرفتم. زیرا گرفتاری خانوادگی داشتم و نتوانستم در مراسم حاضر شوم.

وی در مورد اینکه از داوران لیگ برتر تست آمادگی جسمانی کمک‌داورها گرفته شده است، گفت: از کمک داوران تست آمادگی جسمانی بین‌المللی گرفتیم و از داوران تست آمادگی جسمانی گرفته شد زیرا این داوران قصد قضاوت در لیگ برتر ما را دارند و نمی‌خواهند در رقابت‌های بین‌المللی قضاوت کنند. من ۱۳ سال است از داوران بین‌المللی تست می‌گیرم و کاملا با قوانین آشنا هستم.

رئیس دپارتمان داوری در مورد اینکه چرا به داوران تخفیف داده شده و از آنها مثل کمک‌داوران تست بین‌المللی گرفته نشده است، گفت: هوا گرم بود و برای مساعدت بیشتر چنین کاری انجام دادیم.

عنایت در مورد انتخاب صالحی به عنوان داور برتر فوتبال ایران، گفت: من که نبوده‌ام اما انتخاب داوران براساس معدل نمره ناظران بوده است.

وی در مورد اینکه یعنی صالحی از فغانی بهتر سوت زده، گفت: نمی‌دانم شاید معدل نمرات صالحی از فغانی بیشتر بوده است.

رئیس دپارتمان داوری در مورد اینکه دستمزد داوران در لیگ برتر جدید افزایش پیدا خواهد کرد یا نه، گفت: اجازه بدهید دستمزد فصل گذشته پرداخت شود افزایش دستمزد پیشکش! دستمزد داوران در نیم فصل اول گذشته را سازمان لیگ پرداخت کرد اما در نیم فصل دوم این کار انجام نشده است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید