تاریخ: ۷:۵۲ :: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
نام نویسنده: sobhan

نتایج مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اسکی رده سنی نونهالان و نوجوانان که به میزبانی پیست «چلگرد» برگزار شده بود، اعلام شد.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم‎های ملی رشته آلپاین مارپیچ بزرگ در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان مصادف با […]

نتایج مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اسکی رده سنی نونهالان و نوجوانان که به میزبانی پیست «چلگرد» برگزار شده بود، اعلام شد.

خبرگزاری فارس: اولین مسابقه فصل اسکی بدون حاشیه برگزار شد!

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم‎های ملی رشته آلپاین مارپیچ بزرگ در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان مصادف با ۲۸ بهمن ماه در پیست اسکی «چلگرد» چهارمحال و بختیاری برگزار شد که نتایج انفرادی این مسابقات در روز اول به شرح زیر است:

* انفرادی رده سنی نونهالان:

۱٫ حامد عطایی از اصفهان
۲٫ رهام صبا از تهران
۳٫ محمد مهدی فرامرزی از چهارمحال و بختیاری (الف)

* تیمی رده سنی نونهالان:

۱٫ اصفهان با ۱۱۲ امتیاز
۲٫تهران با ۹۴امتیار
۳٫ چهارمحال و بختیاری (تیم الف) با ۷۵امتیاز

* انفرادی رده سنی نوجوانان:

۱٫ سید مهدی جعفری از البرز
۲٫ سید علی صید از البرز
۳٫ اسماعیل ساوه شمشکی از تهران

* تیمی رده سنی نوجوانان:

۱٫ البرز
۲٫ تهران
۳٫ چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویر احمد مشترک سوم

همچنین در رقابت های قهرمانی اسکی نونهالان کشور و در مارپیچ کوچک که با حضور ۲۳ ورزشکار آغاز شده بود در قسمت تیمی استان های اصفهان با ۱۴۵ امتیاز، و البرز با ۱۲۰ امتیاز و استان فارس با ۶۰ امتیاز به عناوین برتر تیمی رسیدند.

رقابت های قهرمانی اسکی نوجوانان کشور نیز که با رقابت ۲۴ ورزشکار آغاز شد و در پایان تیم استان البرز با ۱۸۰امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و استان های تهران با ۸۶ امتیاز و اصفهان با ۸۵ امتیاز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در رقابت های انفرادی مسابقات رده سنی نونهالان مارپیچ کوچک نیز حامد عطایی از استان اصفهان، علی کلهر از استان تهران و سام رضایی از استان فارس به ترتیب عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

در مسابقات انفرادی نوجوانان نیز سید مهدی جعفری و مهدی بهاء هر دو از البرز و امیر منصور کیامرزی از یاسوج به عناوین اول تا سوم مارپیچ کوچک این رده سنی رسیدند.

در مجموع امتیازات هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ماده مارپیچ بزرگ و کوچک نیز تیم استان های البرز، اصفهان و تهران به عناوین برتر این مسابقات رسیدند.
گفتنی است رقابت های قهرمانی و انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان استان با رقابت ۴۷ ورزشکار از روز گذشته در ماده مارپیچ برزرگ و کوچک از روز گذشته در پیست اسکی چلگرد واقع در شهرستان کوهرنگ آغاز شده بود به کار خود پایان داد./فارس

پاسخی بگذارید