تاریخ: ۲۰:۰۵ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
نام نویسنده: sobhan

در دومین روز از رقابت های جام جهانی وزنه برداری معلولین، حمزه محمدی وزنه بردار مازندرانی دسته ۶۵ کیلوگرم کشورمان، به عنوان اولین نماینده کاروان جمهوری اسلامی ایران مدال برنز این رقابت ها را کسب نمود به گزارش مازند اسپرت؛ حمزه محمدی وزنه بردار مازندرانی تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان در مسابقات جام جهانی […]

00000در دومین روز از رقابت های جام جهانی وزنه برداری معلولین، حمزه محمدی وزنه بردار مازندرانی دسته ۶۵ کیلوگرم کشورمان، به عنوان اولین نماینده کاروان جمهوری اسلامی ایران مدال برنز این رقابت ها را کسب نمود

به گزارش مازند اسپرت؛ حمزه محمدی وزنه بردار مازندرانی تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان در مسابقات جام جهانی امارات موفق به کسب مدال برنز شد.

ملی پوش ساروی کشورمان پس از مهار وزنه ۱۸۷ کیلوگرمی، در مجموع با مهار وزنه ۱۹۳ کیلوگرم مدال برنز این رقابت ها را کسب نمود.

در این دسته نماینده مصر با رکورد ۱۹۴ به نشان طلا دست یافت و نماینده الجزایر هم با همین رکورد و به دلیل داشتن وزن بیشتر، به نشان نقره رسید.

رقابت های جام جهانی وزنه برداری معلولین فزاع از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه با حضور بیش از ۲۰۰ وزنه بردار از ۴۲ کشور جهان در امارات برگزار می شود.

پاسخی بگذارید