تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
نام نویسنده: sobhan

کمیته ملی المپیک قهرمانی زود هنگام تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تبریک گفت.   به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به عنوان قهرمانی زود هنگام رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند دست یافت. کمیته ملی المپیک در پیام تبریک خود برای […]

کمیته ملی المپیک قهرمانی زود هنگام تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تبریک گفت.

خبرگزاری فارس: تبریک کمیته ملی المپیک به قهرمانی زود هنگام فرنگی‌کاران در آسیا

 

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان به عنوان قهرمانی زود هنگام رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند دست یافت.

کمیته ملی المپیک در پیام تبریک خود برای افتخار آفرینان فرنگی کشورمان در آوردگاه آسیایی آورده است: بار دیگر افتخارآفرینان ورزش ملی کشورمان در آوردگاه آسیایی بعد از ماه‌ها برنامه‌ریزی، تمرین و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند ضمن غلبه بر رقبای سرسخت قاره‌ای خود به عنوان نخست این مسابقات دست یابند.

ضمن تبریک این قهرمانی ارزشمند به ملت عزیز که همواره دعای خیرشان بدرقه راه این قهرمانان بوده است و دولت محترم و مجلس شورای اسلامی که با حمایت‌های خود مایه دلگرمی جامعه ورزش بوده‌اند به مجموعه موفق فدراسیون کشتی اعم از مدیریت، کادر فنی و قهرمانان آن تبریک می‌گوییم و امید داریم که شاهد افتخارآفرینی این عزیزان در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک و بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ باشیم.

آفرین بر شما دلاورمردان ایران‌زمین که همواره مایه غرور ملی و خوشحالی مردم کشورتان بوده‌اید./فارس

پاسخی بگذارید