تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال برنز رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: تلاش کردم پس از مدال برنز قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی این بار طلایی شوم، اما نشد.   به گزارش مازند اسپرت پیام بویری بعد از کسب مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: برای کسب مدالی خوش‌رنگ‌تر از برنز راهی بانکوک شدم اما گویا طلسم شده‌ام، چون […]

دارنده مدال برنز رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: تلاش کردم پس از مدال برنز قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی این بار طلایی شوم، اما نشد.

خبرگزاری فارس: بویری: فکر می‌کردم این بار طلایی شوم/ برنز من را رها نمی‌کند

 

به گزارش مازند اسپرت پیام بویری بعد از کسب مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: برای کسب مدالی خوش‌رنگ‌تر از برنز راهی بانکوک شدم اما گویا طلسم شده‌ام، چون این بار هم سرنوشت باعث شد روی سکوی سوم قرار بگیرم.

وی درباره آسیب دیدگی مقابل حریف قزاق گفت: در رقابت مقابل حریف قزاقستانی در دقیقه اول زانویم از جایش خارج شد و با آسیب دیدگی کشتی را ادامه دادم و همین باعث شد نتیجه را واگذار کنم. قصد توجیه ندارم و حریف قزاق بهتر بود که پیروز شد و به فینال رسید، اما اگر مصدوم نمی‌شدم شاید من فینالیست بودم؛ اما این اتفاق رخ نداد.

فرنگی‌کار وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان گفت: پس از بازگشت به ایران به صورت جدی درمان زانویم را دنبال می‌کنم و اگر قسمت شد بار دیگر در هر رقابتی که نماینده ایران شدم تلاشم را به کار می‌گیرم تا این بار رنگ مدالم را به نقره یا طلا تبدیل کنم./فارس

پاسخی بگذارید